Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Przedszkole

10 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

50 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zniknęły rzeczy z szafy!

09 kwi 2014 - 15:00:23

Mam taki problem; właśnie się zorientowałam, że w mojej szafie brakuje ciuchów! I nie mam tu na myśli wiecznego gadania kobiet "nie mam w co się ubrać". Na moim profilu miałam sporo wystawionych rzeczy, a teraz jest tam tylko jedna sukienka!
Na 100% nic nie usuwałam.
Może to coś ma związek z ustawieniem kosztów wysyłki.. 26.02 dostałam wiadomość, że niektóre moje rzeczy nie mają tego ustawionego. Ale jednocześnie było tam napisane: "Aktualnie posiadasz 1 ofert bez ustawionej wysyłki."
A jak klikam w automatyczne ustawianie przesyłki to wyświetla mi się, że wszystkie moje przedmioty mają ustawione koszty wysyłki. Nie wiem od jak dawna jest taka sytuacja jak teraz, ale wiem, że jak tylko dostałam tego maila to chciałam ustawić automatycznie koszty i już pokazywało mi że jest dobrze. Może już wtedy tych rzeczy nie było, a ja tego nie zauważyłam? Ważne jest to dla mnie o tyle, że miałam tam zdjęcia, których nie mam już na komputerze.
Proszę o pomoc.

zniknęły rzeczy z szafy!

09 kwi 2014 - 15:09:00

Zobacz w zakładce "nieaktywne" :)

zniknęły rzeczy z szafy!

09 kwi 2014 - 15:12:39

a gdzie taką zakładkę znajdę?
no to mam inne pytanie. może jestem tępa i tego nie widzę, ale jak ja ma napisać o pomoc do administracji? ciągle tylko mnie odsyła do tych pytań, najczęstszych problemów, ale tam nie ma rozwiązania mojego problemu..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-10 22:46 przez margott.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak powiadomień związanych z wygasaniem ofert.