Obecnie rozmawiamy o:

podłoga żywiczna

gorący temat

Treningi i dieta keto

6 minut temu

Pediatra Kielce

39 minut temu

Ginekolog Rzeszów

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Płatność.

12 lut 2014 - 14:31:45

Mam problem, jeśli chodzi o płatności na szafa.pl. Już dawno nic nie kupowałam. Kilka dni temu zakupiłam i tu zdziwienie bo są jakieś opcje płatności. Wybrałam tą poźniejszą, drogą bankową, nie przez dotpay. Mam teraz takie pytanie. W zakładce 'kupione' jak mogę zmienić status z 'do opłacenia' na 'zapłacone' i czy to w ogóle możliwe. Pieniądze już zostały przelane na konto sprzedającej a daną rzecz już dostałam. Boję się jedynie, że przez ten 'status' dostane jakiegoś bana.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Płatność.

17 lut 2014 - 10:00:26

Jeśli sprzedająca otrzymała Twój przelew może ona oznaczyć przy statusie dla tego konkretnego przedmiotu, że wpłatę otrzymała - opcja "opłacone", wtedy też zniknie u Ciebie status "do opłacenia".

Bez obaw, nie dostaniesz za to żadnej blokady ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 10:06 przez Gaba.

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Płatność.

16 cze 2014 - 23:49:36

Na chwile obecna chyba mało osób słyszało o http://bezpiecznyprzelew.pl/ , bo jeszcze nie weszli za dobrze na Polski rynek, wiec pozostaje Ci wysłanie pieniędzy w normalny sposób ewentualnie przez PayU ale tu bym zbytnio nie ufała.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Płatność.

16 lip 2014 - 07:32:21

Cytat
feed
Orientujecie się może czy na szafie można płacić przez http://bezpiecznyprzelew.pl/ ? Zależy mi na szybkim i bezpiecznym przelewie a jak wyślę, przez bank to będzie szło dzień lub dwa... Kupiłam dzisiaj sukienkę i chciałabym mieć ją u siebie jak najszybciej.

Na Szafie możesz opłacić zakupy za pomocą Dotpay. Sprzedająca otrzyma przelew w ciągu kilku minut :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z wryfikacja!!