Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

57 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROBLEM WERYFIKACJA

05 lut 2014 - 10:01:40

dziewczyny mam problem z waeryfikacja,
dostalam potwierdzenie na poczte o takiej tresci
;Szanowna Pani,

dziękujemy za wpłatę weryfikacyjną, została ona poprawnie zaksięgowana na naszym koncie. Niestety jednak z uwagi na problemy z bankiem, nie otrzymujemy automatycznego potwierdzenia zgodności danych. W celu zakończenia weryfikacji prosimy jedynie o przesłanie potwierdzenia wykonania płatności.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.

Z pozdrowieniami,
Zespół Szafa.pl;

gdzie dalej sie zwrocic?
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-05 10:19 przez xxxpiniaxxx.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

PROBLEM WERYFIKACJA

05 lut 2014 - 13:14:34

Odpisz proszę na tę wiadomość i zgodnie z zaleceniem działu weryfikacji załącz potwierdzenie wykonania przelewu (plik wygenerowany bezpośrednio z konta bankowego). :)

PROBLEM WERYFIKACJA

14 lut 2014 - 20:46:26

Wita serdecznie,

dopiero co zalozylam konto, czekalam na dokonczenie weryfikacji. Niestety rowniez dotknal mnie podobny problem, dletego tez podpielam sie pod watek. Otoz pojawila sie informacja, iz dane sie nie potwierdzaja i dalsze informacje beda w mailu. Jednakze , zadnego maila jak do dzisiaj nie otrzymalam a szkoda. Zaplacilam umowne 9zl, przelewem i co co dalej? Zadnej informacji, Nie za bardzo dobrze swiadczy to o Waszej stronie. Chcialam zlozyc zamowienie, ale niniejsze problemy zniechecily mnie...

Mam nadzieje na szybkie wyjasnienie

serdecznie pozdrawiam

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

PROBLEM WERYFIKACJA

17 lut 2014 - 10:02:50

Cytat
eniap
Wita serdecznie,

dopiero co zalozylam konto, czekalam na dokonczenie weryfikacji. Niestety rowniez dotknal mnie podobny problem, dletego tez podpielam sie pod watek. Otoz pojawila sie informacja, iz dane sie nie potwierdzaja i dalsze informacje beda w mailu. Jednakze , zadnego maila jak do dzisiaj nie otrzymalam a szkoda. Zaplacilam umowne 9zl, przelewem i co co dalej? Zadnej informacji, Nie za bardzo dobrze swiadczy to o Waszej stronie. Chcialam zlozyc zamowienie, ale niniejsze problemy zniechecily mnie...

Mam nadzieje na szybkie wyjasnienie

serdecznie pozdrawiam

Wiadomość z informacjami dotyczącymi Twojej weryfikacji została przesłana przez Administrację w dniu 13-02-2014.

W razie dalszych problemów proszę o kontakt na priv.

PROBLEM WERYFIKACJA

21 lut 2014 - 22:21:12

witam!
Moge prosić o wysłanie e maila z wiadomością o dalszej weryfikacji, tzn miałam przesłac skan np dowodu aby potwierdzić mijscowość, a e mail był ale w spam które mi sie kasują,
dziekuj!

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

PROBLEM WERYFIKACJA

24 lut 2014 - 12:54:38

Cytat
gonia0709
witam!
Moge prosić o wysłanie e maila z wiadomością o dalszej weryfikacji, tzn miałam przesłac skan np dowodu aby potwierdzić mijscowość, a e mail był ale w spam które mi sie kasują,
dziekuj!

Wiadomość została przesłana ponownie.

PROBLEM WERYFIKACJA

02 mar 2014 - 16:52:07

ja tak samo zapłaciłam i nie moge zweryfikować więc nie wiem co mam zrobić..

PROBLEM WERYFIKACJA

19 mar 2014 - 15:17:06

Hej ile się czeka na ta weryfikację bo wplacilam kasę przelewem z konta PKO czwartek/piątek i do tej pory nic nie dostałem i ciągle nie zweryfikowana :(

PROBLEM WERYFIKACJA

19 mar 2014 - 21:54:33

Dołączam się również do tego wątku, wpłaciłam opłatę weryfikacyjną wczoraj i nic cisza. Ile to może potrwać? Jeśli chciałabym przesłać potwierdzenie to nawet nie wiem gdzie.Proszę o pomoc w tej sprawie.

PROBLEM WERYFIKACJA

22 mar 2014 - 12:55:31

Pomoście juz tydzień czekam i nic mam rozumieć ze pieniądze poszły w błoto ? ;/

Cytat
yorka91
Pomozciee juz tydzień czekam i nic mam rozumieć ze pieniądze poszły w błoto ? ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-22 12:56 przez yorka91.

PROBLEM WERYFIKACJA

25 mar 2014 - 18:01:26

mam ten sam problem! zrobiłam przelew nawet 'elixir' w ciągu kilku minut przelew powinien dotrzeć. a i tak nie mam aktywnego konta...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

płatnosc przez dotpay-pieniedze nie doszły