Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej dziewczyny najprawdopodobniej zostałam oszukana wiec tak kupiłam u szafowiczki kamizelke za 60 zł kontakt był do momentu wpłaty pieniedzy po wpłacie dostłam odpowiedz ze wysle jutro od tamtej pory minął ponad tydzien zapytałam czy przedmiot został wysłany i kilka innych wiadomosci szafowiczka logowała sie codziennie a odpowiedzi zero fakt ma 17 komentarzy pozytywnych i tylko 3 negatywne ale ten brak odpowiedzi... Nie wiem czy miałyscie podobny przypadek w razie czego jak odzyskac pieniadze jesli admin nie pomoże ???

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

W przypadku braku kontaktu ze sprzedającą i problemów z wyegzekwowaniem zakupionego towaru możesz zgłosić sprawę do Centrum Sporów serwisu: http://szafa.pl/spor-nowy.html
Jeśli użytkowniczka zignoruje postanowienia wydane przez Centrum Sporów i ewentualną blokadę konta, konieczne będzie zgłoszenie sprawy na policję, która ma o wiele większe możliwości działania.

a ja mam kolejne pytanie.
Rozpoczełam spór odnosnie zwrotu pieniedzy od Pewnej Pani . Zapadłą Decyzja , użytkownik sie do niej nie dostosował.
Wiec wysłałam kolejna wiadomosc dostalam odpowiedz z Decyzja i mam sie dalej kontaktowac poprzed odpowiedz ma decyzje... ale jak nie mam pola do wpisania odpowiedzi ( tak jak przy normalnych rozmowach z uzytkownikami ) musze rozpoczynac nowy spor? wyskakuje mi wtedy ze juz zglosiłam sprawe . Mam przesłac rozmowe z uzytkownikiem ale nie mam pojecia gdzie

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Decyzje w sprawie strony sporu otrzymują na swoje skrzynki mailowe oraz drogą wiadomości prywatnych na Serwisie. Należy więc odpowiedzieć na maila z decyzją. Nie ma potrzeby zgłaszania kolejnego sporu.

Ilość zgłoszeń do Centrum Sporów jest ograniczona, zatem zgłaszając nową sprawę dotyczącą tej samej transakcji należy wybrać inny rodzaj problemu (ze względu na wcześniejsze zgłoszenie, nie bedzie to miało znaczenia podczas wydawania decyzji).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

saldo