Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

louis vuitton

24 wrz 2009 - 22:33:00

Hm...powiedzcie mi prosze co jest takiego w tych torebkach paskach bucikach i innych rzeczach bo kurcze ogladam ogladam i nadziwic sie nie moge dlaczego to ma takie wziecie ;/ jakos mi z tego nic nie podchodzi ;/

louis vuitton

24 wrz 2009 - 22:35:49

Marka. ; )

PS ja też nie mogę się nadziwić co oni w tym wszystkim widzą.

louis vuitton

24 wrz 2009 - 22:37:17

dla mnie marka jest Gucci Dior CC

louis vuitton

24 wrz 2009 - 22:37:20

Jak to co....MARKA ;D
Mi też się nie podobają...

louis vuitton

24 wrz 2009 - 22:37:25

Nie mam pojęcia, chyba zakochały się w tej nazwie.

louis vuitton

24 wrz 2009 - 22:42:58

widzę że nie tylko ja nie pojmuje tego zafascynowania LV...
te rzeczy nawet nie są jakieś wyjątkowo łądne...

louis vuitton

24 wrz 2009 - 22:53:37

Aby zrozumieć trzeba poczuć oryginał w ręku. Jeśli zaczyna się od podróbki lub repliki to faktycznie można się zrazić.
Ręczę, że każda kobieta, która dotknie oryginalnego wyrobu, będzie miała go w marzeniach na długo.
Ta marka ma bardzo dużo wzorów i przeróżnych gatunków. Pod względem wizualnym także.

louis vuitton

24 wrz 2009 - 23:03:35

ja uwielbiam te torby, i juz nie licze ile ich mialam:D
co do orygianlu wole kupic np cos zlotego bo bardzo lubie niz isc i wydac na torbe ktora bedzie oryginalna.
sama sie sobie czasem dziwie bo ani perfum ani kosmetykow ani butow nie zaloze podrabianych.
a od tych toreb nie moeg sie opedzic.
kazdy cos lubi, i kazdemu podobaja sie inne rzeczy wiadomo.
jak narazie widze ze jestm jedyna w tym watku ktora lubi lv:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

louis vuitton

24 wrz 2009 - 23:05:55

Cytat
bezrobotny_frajer
Aby zrozumieć trzeba poczuć oryginał w ręku. Jeśli zaczyna się od podróbki lub repliki to faktycznie można się zrazić.
Ręczę, że każda kobieta, która dotknie oryginalnego wyrobu, będzie miała go w marzeniach na długo.
Ta marka ma bardzo dużo wzorów i przeróżnych gatunków. Pod względem wizualnym także.

Dotykałam i to kilka modeli i jakoś to uczucie nie pozostało na długo w mojej pamięci- jedynie sam fakt, ze takie maleństwo może kosztować kilak tysiecy zł :(

Jestem ciekawa czym się kierują osoby, które tak pragną mieć taką torebkę? Ciuszki kupione w "zwykłym" sklepie, np. w H&M lub na bazarku i torebka imitująca oryginał za kilka-kilkanaście tysięcy..... Nie wydaje Wam się to komiczne?

louis vuitton

24 wrz 2009 - 23:07:55

Louis vuitton- gwiazdy noszą, wiec są bardzo popularne i modne ;/ jakby nie były rozsławiane przez gwiazdy większośc z nas by nawet się nie podobała.. takie jest moje zdanie. ;/

louis vuitton

24 wrz 2009 - 23:13:36

Przyjrzyj sie wykonaniu orginalych torebek mark LV D&G CD CC... MAterialy jakich uzyto do ich wykoniania, to jak traktowani sa klijenci w sklepie ... Tam az chce sie chodzic na zakupy ....a co do torebek ,... Nie lubie , ze tyle gwiazdeczke je ma .,.. ale coz... wlansie zbieram pieniazki na taaka ;)

louis vuitton

24 wrz 2009 - 23:15:28

niestety nie zachwycam sie LV

louis vuitton

24 wrz 2009 - 23:15:50

Mnie tez nie podobają się wszystkie modele ;p tylko kuferki ;p

louis vuitton

24 wrz 2009 - 23:17:48

Cytat
monipolka
Dotykałam i to kilka modeli i jakoś to uczucie nie pozostało na długo w mojej pamięci- jedynie sam fakt, ze takie maleństwo może kosztować kilak tysiecy zł :(
Jestem ciekawa czym się kierują osoby, które tak pragną mieć taką torebkę? Ciuszki kupione w "zwykłym" sklepie, np. w H&M lub na bazarku i torebka imitująca oryginał za kilka-kilkanaście tysięcy..... Nie wydaje Wam się to komiczne?
...
.
.
Na długo nie..., ale jednak pamiętasz ten moment. Magia jest wielopłaszczyznowa. To zależy od osoby. Niestety najczęściej kupują je mężczyźni dla kobiet, które "szpanują". Często też robią to same kobiety (w tym gwiazdy), ulegając trendowi, a nie zauważając właściwych walorów wyrobu.
Większość widzi ich cenę. Dlatego są publicznie znienawidzone przez te, które na to nie stać, ale po cichu w domowych pieleszach marzą o ich posiadaniu.
Natomiast te, które je posiadają mając świadomość tego co posiadają pod względem prestiżu udają, że im na nich niezależy i traktują te wyroby "od niechcenia".

louis vuitton

24 wrz 2009 - 23:37:02

dla mnie kiedyś LV to była oznaka luksusu, gustu, smaku i wyczucia... zachwycałam się i dalej zachwycam tym domem mody, M. Jacobsem...
ale przerażająca dla mnie jest ilość podróbek, która rośnie z dnia na dzień. Nie stać mnie na oryginał, ale z podróbką bym nie wyszła. To od razu widać tandetę. i przerażają mnie osoby, które kupują na szafie albo na allegro taką torebkę za 200 czy 300 zł i myślą, że mają oryginalną! a taką samą ma co 2 dziewczyna w Warszawie! oryginał kosztuje kilka(naście) tysięcy! a nie 200zł. We Włoszech stoi pełno takich murzynów,którzy sprzedają 'te lepsze podróbki" a kto je kupuje?! np. naiwne Polki :) ale każdy ma to co lubi :) tylko śmieszne jest to jak jedzie taka dumna dziewczyna tramwajem z taką torebką na kolanach - kto, kogo stać na oryginał, jeździ komunikacją miejską? ;);p

dla mnie to przereklamowana tandeta w Polsce :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tanio i z klasą :))