Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 286
Ostrzeżenia: 9/5

czarna sukienka na wesele

13 paź 2021 - 12:56:30

Czarna sukienka na wesele. Co sądzicie? Czy waszym zdaniem nie wypada? Lub jeśli miałyście proszę o zdjęcia.

niezweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 9/5

czarna sukienka na wesele

14 paź 2021 - 07:13:08

Ja praktycznie zawsze ubieram coś czarnego, bo w tym kolorze się najlepiej czuje. Wystarczy dobrać jakiś inny kolor dla dodatków typu torebka kolczyki, makijaż czy kolor paznokci. :)))

https://www.zankyou.pl/p/czarna-suknia-na-wesele-czy-wypada-ja-zalozyc

Z drugiej strony żyjemy obecnie w znacznie luźniejszych czasach oraz obowiązuje dowolność stroju. Tak wieća jeśli dobrze się czujesz w takim ubraniu, to spokojnie nakładaj. Wybierz jednak jakieś jaśnieijsze dodatki ;)

czarna sukienka na wesele

20 paź 2021 - 11:37:06

Ja bym jednak zaczęła od spytania panny młodej o zdanie, a jeśli daje zielone światło, to nie widzę przeciwwskazań. Sama zaliczyłam i czarną, i w kolorze ecru (oczywiście po zastosowaniu się do mojej własnej rady). W przypadku czarnej sukienki postawiłam na oryginalne dodatki. U mnie były to nietuzinkowe kolczyki (ja miałam spiral shell no 2 z https://rosachains.com/polish/product-category/kolczyki/page/5/?lang=pl - zebrały mnóstwo komplementów) - to mój ulubiony element biżuterii. Sukienka była dosyć minimalistyczna, więc dobrałam do tego jeszcze metaliczną torebkę i takież buty. Po prostu starałam się, żeby było jak najbardziej koktajlowo-imprezowo, a jak najmniej pogrzebowo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rajon Rondo Going Towards Clippers in direction of Grizzlies toward Lakers