Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Własna marka odzieżowa

23 lip 2021 - 08:27:40

Hej Dziewczyny,
potrzebuję porady. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad stworzeniem własnej marki odzieżowej a konkretnie odzieży dla niskich osób max do 160 cm wzrostu (takich jak ja) które większość zakupionych rzeczy muszą poprawiać u krawcowej... wiem że kilka sieciowek proponuje już odzież typu petite w związku z tym mam wątpliwości czy będzie to miało szansę się przebić... Powiedzcie proszę co sądzicie o takim pomyśle? Czy są tutaj potencjalne klientki, które chętnie by kupowały takie ubrania?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Własna marka odzieżowa

23 lip 2021 - 09:28:49

Chętnie. Jeśli będzie coś, co nosić lubię, a cena nie przekroczy kosztu zakupu z sieciówki z poprawką.
Mam 156 cm i noszę 34/36, więc problem mam głównie z długością spódnic i sukienek, rękawów i nogawek. Radzę sobie z pomocą krawcowej.
Większy problem mam natomiast z bardzo szczupłą córką, na którą nie jestem w stanie kupić legginsów, spodni, spodenek czy spódniczki. Ma 8 lat i 128 cm wzrostu. 90% (!) ubrań dobrych na długość jest za szerokie, a te pasujące w pasie za krótkie.

Stworzenie własnej firmy proste jednak nie jest tak wiec polecam wczytać się dokładnie w zasady jakie rządzą biznesem. Zerknij sobie tutaj https://magazynprzedsiebiorcy.pl/ Na stronie znajdziesz wiele porad w tej tematyce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-28 08:44 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szpilki na duży rozmiar