Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

13 minut temu

Biznes

17 minut temu

tabernakula sklep

36 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Własna marka odzieżowa

23 lip 2021 - 08:27:40

Hej Dziewczyny,
potrzebuję porady. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad stworzeniem własnej marki odzieżowej a konkretnie odzieży dla niskich osób max do 160 cm wzrostu (takich jak ja) które większość zakupionych rzeczy muszą poprawiać u krawcowej... wiem że kilka sieciowek proponuje już odzież typu petite w związku z tym mam wątpliwości czy będzie to miało szansę się przebić... Powiedzcie proszę co sądzicie o takim pomyśle? Czy są tutaj potencjalne klientki, które chętnie by kupowały takie ubrania?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Własna marka odzieżowa

23 lip 2021 - 09:28:49

Chętnie. Jeśli będzie coś, co nosić lubię, a cena nie przekroczy kosztu zakupu z sieciówki z poprawką.
Mam 156 cm i noszę 34/36, więc problem mam głównie z długością spódnic i sukienek, rękawów i nogawek. Radzę sobie z pomocą krawcowej.
Większy problem mam natomiast z bardzo szczupłą córką, na którą nie jestem w stanie kupić legginsów, spodni, spodenek czy spódniczki. Ma 8 lat i 128 cm wzrostu. 90% (!) ubrań dobrych na długość jest za szerokie, a te pasujące w pasie za krótkie.

Stworzenie własnej firmy proste jednak nie jest tak wiec polecam wczytać się dokładnie w zasady jakie rządzą biznesem. Zerknij sobie tutaj https://magazynprzedsiebiorcy.pl/ Na stronie znajdziesz wiele porad w tej tematyce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-28 08:44 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szpilki na duży rozmiar