Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Buty jakie wybrać

22 kwi 2021 - 09:03:15

Dziewczyny! Mam wąską piętę i z niemalże wszystkich wsuwanych butów wypada - nawet jeśli but na długość i szerokość jest dobry, pięta się wysuwa. Marzę o jakichś mokasynach albo lordsach albo czółenkach niekoniecznie w stylu T-barów (często chodzę w sukienkach) i dotychczas wiosną ratowałam się oxfordkami. No ale ile można Czy któraś z Was ma podobnie i ma jakieś sprawdzone sposoby? Żelowe zapiętki nie pomagają.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Buty jakie wybrać

22 kwi 2021 - 10:10:18

Ja mam trick! Wszywasz/przyklejasz (zależy z czego but) kawałek gumki takiej bieliźnianej, z tym że nie na płasko do piety tylko końce, tak żeby środek był odsunięty od ścianki.

Świetne są równiez mokasyny albo espadryle materiałowe. Mam wrażenie, że o wiele lepiej się stopa w butach trzyma :)
https://suzana.pl/category/buty-damskie-klapki-na-koturnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-29 08:59 przez pannamilenka.

Buty jakie wybrać

22 kwi 2021 - 10:39:12

Dla mnie najważniejsza jest wygoda i komfort podczas noszenia. W dużej ilości sytuacji z pewnością sprawdzą się crocs damskie, które znajdziecie na https://www.ceneo.pl/Klapki_damskie/p:Crocs.htm. Wybór pod względem rozmiarów czy kolorów jest spory, więc znajdziecie coś dla siebie. Producent zapewnia wysoką jakość wykonania obuwia, z dbałością o każdy szczegół, więc myślę, że to dobra inwestycja na długi czas.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Buty jakie wybrać

09 lip 2021 - 10:14:03

Cytat
mmass
Dziewczyny! Mam wąską piętę i z niemalże wszystkich wsuwanych butów wypada - nawet jeśli but na długość i szerokość jest dobry, pięta się wysuwa. Marzę o jakichś mokasynach albo lordsach albo czółenkach niekoniecznie w stylu T-barów (często chodzę w sukienkach) i dotychczas wiosną ratowałam się oxfordkami. No ale ile można Czy któraś z Was ma podobnie i ma jakieś sprawdzone sposoby? Żelowe zapiętki nie pomagają.

Musisz po prostu mierzyć obuwie i zobaczyć co Ci pasuje. Sama mam piętę która ma sklonności do obcierania się oraz nie wybieram butów zabudowanych z przodu.
Lubię natomiast
wygodne buty sportowe
czółenka z paskiem oraz odkrytą piętą
jak rownież espadryle, które wykonane są z materiału albo miękkiej skórki i przez to pięta nie jest poobcierana
Zerknij sobie do Zapato. Obecnie w sklepie jest spory wybór wygodnych zakrytych butów:

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HURTOWNIA OUTLET