Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dom - remont i budowa

22 mar 2021 - 09:49:34

Wielu z nas jeśli nie ma jeszcze własnego domu to wkrótce będzie mieć. Co? jak? i z czym? piszą na stronie expert budowlany Jest sporo ciekawych artykułów, które warto przeczytać.
Na jakim etapie posiadania własnego domu jesteście? Faza planowania, rozpoczęcie budowy lub już we własnym domu.

Dom - remont i budowa

04 maj 2021 - 13:47:57

Na pewno warto zastanowić się w pierwszej kolejności czy interesuje was dom parterowy czy piętrowy. Jeśli będziecie mieć piętro to warto zainwestować w bezpieczne i ładne schody drewniane. Jeśli mieszkacie blisko miasta Toruń to musicie zajrzeć na stronę https://www.stolarex.com.pl/kontakt.php. Znajdziecie tam kontakt do firmy, która wykona dla was świetnej jakości schody i to w bardzo dobrej cenie.

Dom - remont i budowa

08 lis 2021 - 00:14:27

Domu nigdy nie budowałem, a jeśli chodzi o remont to niedawno go skończyłem. Wymieniałem starą podłogę na najnowszej generacji panele winylowe moduleo ze strony https://podlogi24.net/moduleo-eir-58248-moduleo-layred-eir,-panele-winylowe-na-click-+-podkad-o_l_8104.html bardzo mi się podobają.

Dom - remont i budowa

29 lis 2021 - 22:57:42

Podczas budowy domu można już pomyśleć o tym w jaki sposób będzie ogrzewany. Ze swojej strony polecam panele grzewcze na podczerwień od https://termoplaza.pl/ . Są bardzo proste w obsłudze i dość mocno obniżają koszty za energię oraz ogrzewanie.

Dom - remont i budowa

30 lis 2021 - 22:38:57

Polecam także na wyborze odpowiedniego oświetlenie, teraz mamy tak wiele rozwiązań, że samymi lampami możesz całkowicie zmienić wystrój wnętrza. Teraz chyba największym hitem są szynoprzewody magnetyczne, gdzie lampy możesz wpinać i wypinać w dowolnym miejscu na długości całej szyny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty jakie wybrać