Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić dobre jakościowo legginsy fitness? Głównie o takie gdzie po treningu nie ma dziur na szwach, bo to u mnie jakaś plaga. Już 3 parę wywaliłam. Co prawda kupiłam w "chińskim" stacjonarnie — może to był błąd. W wyszukiwarce znalazłam sklep legginsy.pl czy jakoś tak i wybór jest, pytanie tylko, czy warto. Gdzie wy kupujecie?

W sinsay są za 30 złoty, może nie jakiś cud ale na parę miesięcy będą dobre, jaki kolor chcesz to dostaniesz

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

ja kupuje w decathlonie (domyos albo kalenji), ceny zaczynają się od ok 40zl :) kupilam jedna pare 2 lata temu, mam ją do teraz (wprawdzie nie cwiczylam w nich w tym czasie kilka miesiecy, ale material sie nie zleżał w szafie)

Cześć ja mogę polecić legginsy od Carpatree. Są z na prawdę wytrzymałego materiału, nie przecierają się, są elastyczne i idealnie dopasowane, podkreślają pośladki a dodatkowo możesz znaleźć różne fasony od legginsów 3/4 ( te sprawdzą się na siłowni lub fitness) po klasyczne legginsy np. z wysokim stanem. Ogromny mają wybór i jak sama sprawdzisz ludzie je polecają. Dodatkowo można je nie drogo kupić :) oczywiście zachęcam do poczytania opinii w internetach bo może już się coś zmieniło Ps. oby nie :D Pozdrawiam

Ja dużo rowerem jeżdżę, i kupiłem kupiłem w sinsay 2 pary legginsów po miesiącu są jak nowe

Zamawiałam ostatnio stąd - http://moodo.pl/pol_m_KATEGORIE_LEGGINSY-DAMSKIE-1472.html i jakościowo dużo lepsze niż z sieciówek, więc mogę polecić :) Co prawda na siłce teraz nie sprawdzimy, ale nie prześwitują i naprawdę dobrze trzymają się ciała.

Możesz sprawdzić ofertę fitness w https://www.lejdi.pl/. Przygotowana pod kątem uprawiania sportu na macie w domu lub klubie sportowym. Wiele kolorów do wyboru i pełne dopasowanie do ciała. Ubrania na gwarancji, wysyłka z Polski, od 100 zł bezpłatna przesyłka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-03-02 12:58 przez Klosok.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka druhny/zgnily róż/dodatki