Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czego brakuje w polskiej modzie?

29 sie 2018 - 19:21:47

Hej dziewczyny! Tak się zastanawiam czego Wam brakuje w polskiej modzie? Mi osobiście sklepów z dobrej jakości ''basicami'', zwykłą białą czy czarną bluzkę znajdziemy w każdej sieciówce i większości sklepów, ale z jakością już gorzej...

Czego brakuje w polskiej modzie?

30 sie 2018 - 10:29:22

Różnorodności, oryginalności. Wszędzie wszystko jest na jedno kopyto

Czego brakuje w polskiej modzie?

30 sie 2018 - 12:42:30

dobrego gustu :P to tak pół żartem pół serio ;) ale niestety widać, że dziewczyny zwykle (nie wszystkie oczywiście) łykają wszystko to co serwują im instagramy, a te z kolei wciskają wszystko za co im zapłacą. i tym sposobem to co jest na insta jest 'hot' a jak już tego nie będzie, to nagle magicznym sposobem staje się brzydkie. szkoda, że tak mało osób ma swój własny styl... i wielki szacunek dla tych którzy go mają i nie wciskają się w ciuchy tylko dlatego że są w danym momencie 'modne'.

co do asortymentu to mi osobiście brakuje rzemieślniczych wyrobów ze skóry. dopracowanych w detalach, takich w których widać pasję. za granicą można spotkać chociażby takie perełki jak poniżej a u nas nudą wieje na kilometr...


zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Czego brakuje w polskiej modzie?

30 sie 2018 - 13:04:02

W sumie to myślałam, że nie już polskiej mody, ale wpisałam w wyszukiwarkę 'polska moda' i mi się wyświetla faktycznie, że polskie, ale jak już do płacenia to patrzę, a tu jakieś tam group coś tam i raczej hurt.

Najbardziej brakuje mi dostępności jeśli już coś ma niby być polskie.
Ogólnie to jak dla mnie jest cienko w wielu asortymentach, mniejsze sklepiki coś mają, ale jak zapytasz konkretnie to przeważnie jest tak, że coś takiego nie schodzi i koniec.

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

Czego brakuje w polskiej modzie?

24 lis 2018 - 13:03:03

różnorodności i odwagi jak dla mnie :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

Czego brakuje w polskiej modzie?

10 mar 2019 - 21:48:23

Zdecydowanie mocniejszych i ciekawszych akcentów. Czegoś z pazurem i pomysłem, wykonywanego w Polsce i przez polskich rzemieślników. Dlatego zawsze doceniam takie perełki jak <moderacja>. Uwielbiam czytać ich wpisy i patrzeć jak wspaniale się rozwijają. Ja jestem z tych osób, co wolą nieco więcej zapłacić i mieć na lata niż kupować co pół roku i wyrzucać niepotrzebnie pieniądze w błoto. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-11 19:27 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czym usunąć marker z kurtki