Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:32:11

ta od lady_in_black86 jest śliczna, ale niestety mam mało czasu, poza tym mam to "szczęście", że nigdy nie ma mojego rozmiaru tych ładniejszych sukienek z Chi Chi...A ta z pewnością byłaby również dla mnie za długa :(

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:41:12

Ta druga nie jest zła, bardziej stosowna od tej pierwszej ale szukałabym dalej. Kiedy masz to wesele? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-31 21:42 przez she22.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:44:06

Może poszperaj jeszcze gdzieś i coś wpadnie w oko, ale druga sukienka, którą pokazałaś jest całkiem, całkiem w temacie :)

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:49:10

Wesele mam w sobotę...:o Niestety byłam unieruchomiona przez ponad miesiąc i nie miałam jak iść na zakupy, więc zamówiłam kilka sukienek (notabene z Chi Chi/ Asosa) i musiałam je odesłać, bo były za duże/za długie...została mi jedna, taka - ale nie lubię długich sukienek :| W ostateczności ją założę, ale wiem, że kiepsko bym się czuła :/ Dlatego rozpaczliwie czegoś szukam, z szybką wysyłką.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-31 21:52 przez fantine.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 22:12:38

Jak wesele w sobotę to na moje trzeba przywyknąć do myśli, że maxi ma swój urok. No chyba, że w miasto wyruszysz.

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 22:27:01

Cytat
fantine
Wesele mam w sobotę...:o Niestety byłam unieruchomiona przez ponad miesiąc i nie miałam jak iść na zakupy, więc zamówiłam kilka sukienek (notabene z Chi Chi/ Asosa) i musiałam je odesłać, bo były za duże/za długie...została mi jedna, taka - ale nie lubię długich sukienek :| W ostateczności ją założę, ale wiem, że kiepsko bym się czuła :/ Dlatego rozpaczliwie czegoś szukam, z szybką wysyłką.

Ta sukienka bardzo mi się podoba, ale jeśli masz się źle w niej czuć to może rzeczywiście zamów coś innego, oby tylko paczka doszła na czas. A może w stacjonarnych sklepach spróbuj?

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 23:26:20

Maxi 100 razy lepsza, ta złota bazarkowa

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

19 gru 2018 - 18:40:02

Fajna choć długość nie dla każdego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Weselna stylizacja