Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:01:51

Jak w temacie, czy Waszym zdaniem ta sukienka pasuje dla świadkowej na ślub kościelny?



Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:23:44

Ona nie nadaje się do kościoła wcale.
Nie rozumiem, że w społeczeństwie, w którym większość deklaruje się jako katolicy, wśród ludzi, którzy biorą udział w obrzędach kościelnych, tak mała jest świadomość tego co wypada, a co nie.
Ludzie kulturalni szanują miejsca kultu religijnego wszystkich wyznań, a cóż dopiero własnego wyznania. Szacunek to także odpowiedni i godny wygląd i zachowanie.

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:29:35

Chwila chwila, do kościoła - jeśli się na nią zdecyduję - zamierzam włożyć bolerko; proszę mnie z góry nie atakować. Zastanawiam się tylko, czy jest ona ogólnie odpowiednio "uroczysta"?

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:36:10

Cytat
fantine
Chwila chwila, do kościoła - jeśli się na nią zdecyduję - zamierzam włożyć bolerko; proszę mnie z góry nie atakować. Zastanawiam się tylko, czy jest ona ogólnie odpowiednio "uroczysta"?
Ok, przepraszam. Bolerko zmienia nieco ogląd, ale moim zdaniem sukienka jest stylizowana na " bieliźnianą" i trochę koliduje z rolą świadka na ślubie kościelnym.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:54:40

Zero elegancji,ostatecznie na wieczór panieński



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-30 21:13 przez PaniGami.

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:54:48

Dół sukienki jest w porządku, góra niestety wygląda jak bieliźniany gorset, według mnie nie pasuje.

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 21:14:20

Według mnie zupełnie nie pasuje.

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 21:23:10

Dziękuję za opinie :-) Właśnie co do góry miałam wątpliwości...widać słuszne ;)

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 00:25:48

Chi Chi London ma wiele ładnych sukienek, a nieco w innym stylu, bardziej "zabudowanych" górą, więc myślę, że coś wybierzesz:) Ja np. zamówiłam taką. Pozdrawiam:)



Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 20:26:00

A co powiecie na taką? Już mam mętlik w głowie...



Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:04:10

Totalnie nie pasuje... Masz poważna funkcje więc wybrałabym coś eleganckiego. Bez obrazy ale ta bardziej przypomina seksowny strój do spania

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:11:05

Mówisz o tej z pierwszego posta czy tej złoto - kremowej?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:17:37

Ta złoto-kremowa lepsza zdecydowanie. Nie są to specjalnie moje klimaty, ale faktycznie teraz dziewczyny wybierają właśnie takie tiulkowe sukienki z koronkową górą. Nie powiem, żeby totalnie nie pasowały, ale to też zależy jak kto w takiej sukience wygląda, a i reszta stylizacji też ma znaczenie. Włosy, dodatki swoje robią dodając elegancji.

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:19:39

Ta złoto-kremowa (może w kolorze szampana party) wydaje mi się być ok. Nawet więcej niż ok brawo

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:24:50

Ta, którą Pani w czerni wstawiła też nieźle wygląda. Bardziej zabudowana góra jednak dużo zmienia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

strona z kostiumami earcom.pl znacie ?