Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

19 sekund temu

sklep detailingowy

24 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:01:51

Jak w temacie, czy Waszym zdaniem ta sukienka pasuje dla świadkowej na ślub kościelny?



Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:23:44

Ona nie nadaje się do kościoła wcale.
Nie rozumiem, że w społeczeństwie, w którym większość deklaruje się jako katolicy, wśród ludzi, którzy biorą udział w obrzędach kościelnych, tak mała jest świadomość tego co wypada, a co nie.
Ludzie kulturalni szanują miejsca kultu religijnego wszystkich wyznań, a cóż dopiero własnego wyznania. Szacunek to także odpowiedni i godny wygląd i zachowanie.

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:29:35

Chwila chwila, do kościoła - jeśli się na nią zdecyduję - zamierzam włożyć bolerko; proszę mnie z góry nie atakować. Zastanawiam się tylko, czy jest ona ogólnie odpowiednio "uroczysta"?

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:36:10

Cytat
fantine
Chwila chwila, do kościoła - jeśli się na nią zdecyduję - zamierzam włożyć bolerko; proszę mnie z góry nie atakować. Zastanawiam się tylko, czy jest ona ogólnie odpowiednio "uroczysta"?
Ok, przepraszam. Bolerko zmienia nieco ogląd, ale moim zdaniem sukienka jest stylizowana na " bieliźnianą" i trochę koliduje z rolą świadka na ślubie kościelnym.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:54:40

Zero elegancji,ostatecznie na wieczór panieński



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-30 21:13 przez PaniGami.

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 20:54:48

Dół sukienki jest w porządku, góra niestety wygląda jak bieliźniany gorset, według mnie nie pasuje.

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 21:14:20

Według mnie zupełnie nie pasuje.

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

30 lip 2018 - 21:23:10

Dziękuję za opinie :-) Właśnie co do góry miałam wątpliwości...widać słuszne ;)

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 00:25:48

Chi Chi London ma wiele ładnych sukienek, a nieco w innym stylu, bardziej "zabudowanych" górą, więc myślę, że coś wybierzesz:) Ja np. zamówiłam taką. Pozdrawiam:)



Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 20:26:00

A co powiecie na taką? Już mam mętlik w głowie...



Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:04:10

Totalnie nie pasuje... Masz poważna funkcje więc wybrałabym coś eleganckiego. Bez obrazy ale ta bardziej przypomina seksowny strój do spania

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:11:05

Mówisz o tej z pierwszego posta czy tej złoto - kremowej?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:17:37

Ta złoto-kremowa lepsza zdecydowanie. Nie są to specjalnie moje klimaty, ale faktycznie teraz dziewczyny wybierają właśnie takie tiulkowe sukienki z koronkową górą. Nie powiem, żeby totalnie nie pasowały, ale to też zależy jak kto w takiej sukience wygląda, a i reszta stylizacji też ma znaczenie. Włosy, dodatki swoje robią dodając elegancji.

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:19:39

Ta złoto-kremowa (może w kolorze szampana party) wydaje mi się być ok. Nawet więcej niż ok brawo

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Sukienka świadkowej - czy pasuje?

31 lip 2018 - 21:24:50

Ta, którą Pani w czerni wstawiła też nieźle wygląda. Bardziej zabudowana góra jednak dużo zmienia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

strona z kostiumami earcom.pl znacie ?