Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

sukienka i szpilki

20 maj 2019 - 13:19:45

Nikt tutaj nie twierdzi, ze macie nosić szpilki codziennie Jest to niezdrowe i raczej niewygodne. Jednak sama jestem posiadaczką kilku par szpilek, które uwielbiam bo dzięki temu mam elegancki dodatek do wieczorowych stylizacji.
Zastanawiałam się ostatnio nad kupieniem sobie szpilek transparentnych. Może nie na całości ale w postaci wstawki z boku buta, jak tutaj:

Czy któraś z Was miała może takie buty? Jak z ich wygodą? Czy noga nie będzie się w nich odparzała?

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

sukienka i szpilki

05 cze 2019 - 10:16:30

Całkiem fajne sa te szpilki. Wydaje mi sie równiez że nic nie powinno Ci się tutaj z nogą robić z uwagi na to, ze ten przezroczysty plastik jest jedynie z boku. Całych plastikowych butów na pewno bym nie kupila bo nie wydaje mi sie aby były wygodne ale takie,czemu nie!
Jesli chodzi o większe ekstrawagancje to ostatnio podobają mi się srebrne szpilki i zastanawiam się czy sobie takich nie kupić na wesele, na ktore wybieram się w czerwcu :) Szczególnie, że srebrne szpilki pasuja praktycznie do wszystkich kolorów.
Jeśli szukacie dobrych cen na buty to szukajcie tutaj <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-18 19:14 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

sukienka i szpilki

19 cze 2019 - 10:49:42

Srebrne szpileczki to bardzo dobry pomysł... do tego mała srebrna torebka i możemy iść na wesele...Do różowej sukienki pasować będą idealnie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wymiana towaru w asos