Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z butami

04 cze 2018 - 15:50:53

hejka,
kupiłam ostatnio buty na obcasie bez palców i niesamowicie obcierają mi duży palec u stopy u góry, wiecie może co mogę z tym zrobić? dodaje tez zdjęcie butów. Obcierają mnie na końcu tej części która trzyma palce.



problem z butami

04 cze 2018 - 16:37:01

plaster?
moze one po prostu musza sie dopasowac

problem z butami

04 cze 2018 - 18:18:52

są takie żelowe podkładki , zapytaj w aptece albo w marketach popatrz.

problem z butami

04 cze 2018 - 18:57:47

Ja słyszłam ze smarują buty od środka oliwką dla dzieci i jest też taki spray (taka pianka) lekko buta rozciąga, bo skoro cię obciera to są przy palcach widoczne za małe , za bardzo ściśnięte i trzeba troszkę rozciągnąć.. ile wiem tyle napisałam .

problem z butami

04 cze 2018 - 19:15:10

sama mialam z 10 takich par tego typu podobny model i wszystkch sie pozbylam, bo dokladnie w tym samym miejscu obcieraly. To nie jest wina stopy albo ze buty zaciasne tylko buty są zle wykonane albo ze sztucznego (syntetycznego) materiału. Próbowałam wkładek żelowych, kremów do obuwia i zaklejania tej linii palcow plastrem, nic sie nie sprawdzilo. Obecnie kupuje takie sandały tylko ze skory naturalnej i problem o dziwo zniknął. Czasem żal jak spodobaja mi sie sandalki ktore ze skory nie są ale przypominam sobie wtedy jak pocięte palce mialam i jak to bolalo, od razu przechodzi mi wtedy ochota na kolejny nieudany zakupu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

problem z butami

04 cze 2018 - 19:59:05

Ja też się skusiłam na takie podobne i właśnie nie są skórzane. Ostatni raz, chciałam zaoszczędzić, ale więcej tego nie zrobię. Swoje planuję obić młotkiem w miejscu tego paska może to coś da, bo fajny model i mi szkoda.

problem z butami

05 cze 2018 - 13:30:18

mam jedne takie buty, w których chodzę z racji że bajecznie mi się podobają, z resztą kupione tu na szafie za stówkę :) wkładam żelowe wkładki i stopa nie zsuwa mi się tak do przodu więc nie dochodzi mocno w te paski i nie wpija się to w stopę, że tak napiszę

problem z butami

06 cze 2018 - 17:00:12

chyba zaskoczę, ale buty oprócz samej podeszwy są skórzane, a jest to lasocki więc wydawało mi się,że całkiem dobra firma...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stare kurtki