Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie dodatki do sukienki?

04 maj 2018 - 22:56:21

Za dwa miesiące idę na wesele jako gość. Kupiłam taką sukienkę jak na zdjęciu. Pomóżcie proszę, wybrać mi dodatki. Akurat na tym foto, do tej sukienki ubrałam beżowe szpilki, ale nie jestem w 100% przekonana. Mam dylemat jaki kolor butów, jaka torebka i co ubrać na to w razie chłodniejszego dnia. Co myślicie?



Jakie dodatki do sukienki?

05 maj 2018 - 11:11:27

Bardzo ładna sukienka :)
Moim zdaniem dobrze by do niej wyglądały srebrne lub złote buty, fason taki jak te, które masz na zdjęciu. Do tego gruba bransoletka i wiszące kolczyki. Paznokcie w takim kolorze jak masz na zdjęciu pasują idealnie.



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Jakie dodatki do sukienki?

06 maj 2018 - 12:09:06

Na chłodniejszy dzień jakaś marynarka/żakiet w jasnym kolorze np. bardzo jasny kremowy.

Jakie dodatki do sukienki?

06 maj 2018 - 13:33:51

Wiele Pań wybiera buciki w kolorze "beżu, ecru" do takiej kolorystki. Jednak nawet biel-bieli nie jest równa .. Moim zdaniem odcień "beżu" bucików jest zbyt "sztuczny". Poszłabym w bardziej stonowane dodatki "czyste" .. kolor ecru załamany kolorem bieli.. bardzo jaśniutki.. Czarne dodatki dodadzą charakteru i jakby to ująć pobrudzą całą stylizację.. A myślę, że chciałaby Pani uzyskać efekt "pięknej niebiańskiej damy" .. Dodam przykładowe zdjęcie dla porównania co mam na myśli.



Jakie dodatki do sukienki?

06 maj 2018 - 14:42:30

A buty i inne dodatki w różnych tonacjach popielu ? Może warto pomierzyć?

Jakie dodatki do sukienki?

06 maj 2018 - 16:17:38

w całości wygląda super co do dodatków to staraj się ich za dużo nie zakładać.
Ja tu bym widziała duży wisior.

Jakie dodatki do sukienki?

06 maj 2018 - 16:56:41

żakiet bym jedynie dołożyła jakiś jasny. sukienka jest tak piękna że nie ma co przesłaniać jej zbędnymi dodatkami ;)

Jakie dodatki do sukienki?

08 maj 2018 - 22:20:44

Dziewczyny bardzo dobrze radzą! Ja bym też poszła w ecru.
A sukienka jest śliczna. Mogę zapytać skąd? Kupiona stacjonarnie czy przez internet?

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie dodatki do sukienki?

09 maj 2018 - 15:15:56

Dzięki dziewczyny za Wasze wszystkie odpowiedzi.

Sanczos, sukienka kupiona przez internet, już jakiś czas temu. Teraz jak znowu przeglądałam nowości to zakochałam się z kolei w takiej pięknej tiulowej serce

Anette30, no właśnie też bardzo mnie urzekła jak ją zobaczyłam serce Bałam się trochę czy zamawiając przez neta będzie ok z rozmiarem. Ale dobrze się wymierzyłam i okazała się akurat. Żakiet mam jeden taki jaśniutko beżowy. Jednak liczę na to, że będzie ciepło i właściwie nie będę go potrzebowała. Wolałabym jej nie zasłaniać ;)

Banach, tak! duży wisior jest tu bardzo dobrym pomysłem.

A butów będę szukać w kolorze ecru, albo bardzo jasny beż. Zobaczymy co mi się uda znaleźć.

Jakie dodatki do sukienki?

10 maj 2018 - 13:21:13

A możesz napisać z jakiego sklepu? To jakaś sieciówka?
Zobaczysz, że ecru będzie super. Koniecznie jak pójdziesz po buty to idź w sukience żeby od razu zobaczyć całość. Wtedy najlepiej dobierzesz.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie dodatki do sukienki?

11 maj 2018 - 12:11:57

Cytat
sanczos
A możesz napisać z jakiego sklepu? To jakaś sieciówka?
Zobaczysz, że ecru będzie super. Koniecznie jak pójdziesz po buty to idź w sukience żeby od razu zobaczyć całość. Wtedy najlepiej dobierzesz.

Tak, tak, oczywiście, że pójdę z sukienką.
A sukienka jest ze sklepu Vivid Store, znajdź sobie w wyszukiwarce jeśli Cię interesuje. I nie jest to żadna sieciówka, tylko prywatny sklepik ;) Sukienki mają od producentów z Anglii i Stanów.

niezweryfikowana
Posty: 853
Ostrzeżenia: 9/5

Jakie dodatki do sukienki?

09 cze 2021 - 14:41:15

Dziewczyny równiez szukam butów do sukienki na chrzest Sukienka jest w kolorze kremowym z blekitnymi kwiatkami. Długość 7/8 tak wieć wolałąbym aby były to buty na obcasie, bo taka sukienka jednak daje ryzyko skracania nóg. Brałam pod uwagę takie: Dodam, ze całe wydarzenie jest pod koniec lipca, tak wiec wolałabym jedna nie nakładać na siebie butów zakrytych.
https://zapato.com.pl/pl/c/SANDALY-NA-SLUPKU/325
Biorę pod uwagę takie, co sadzicie?


Jakie dodatki do sukienki?

13 cze 2022 - 14:50:20

Ja bym dobrała jakieś delikatne kolczyki ;)

Jakie dodatki do sukienki?

31 sie 2022 - 18:21:24

Jak widać po temacie, to moda zmienia się bardzo szybko. Pytanie jakie zawsze musimy sobie zadać, to czy warto posiadać w swojej garderobie wszystkie nowości? Moim zdaniem to nie ponieważ najlepiej się sprawdza podejście minimalistyczne. Pozwala na optymalizację naszego miejsca w garderobie, a przy okazji zawsze mamy na siebie coś założyć. Nauczyłam się tego czytając artykuły z tej strony - https://pieknywyglad.pl/ Swoją drogą to znajdziemy tam wiele ciekawych inspiracji na każdy sezon. Ważne jest by wybierać propozycje uniwersalne gdyż wystarczą nam na dłużej. Dbanie o ubrania to temat na osobną dyskusję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-08-31 18:21 przez 88ewka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie dodatki?