Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Adidas SUPERSTAR

16 sty 2018 - 23:59:45

witam :)

Mam pytanie do osób, które noszą superstary i mają już jakieś doświadczenie ;) a na pewno niemało jest Was tutaj :)

Buty te mają nietypową rozmiarówkę to fakt. Ale pytanie brzmi czy superstary się rozchodzą/rozciągną? Jest szansa, że się trochę rozejdą? Mam wrażenie, że lekko cisną mnie w palce, ale nie wiem czy to jest spowodowane tym, że nie jestem przyzwyczajona do takich butów, a jednak ta guma przy palcach jest dosyć sztywna. Czy może noga się przyzwyczai?

Dodam tylko, że wydaje mi się, że rozmiar wybrałam dobry. Zwykle noszę 36. Tutaj wybrałam rozmiar 36 i 2/3.

Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-17 00:04 przez Anita__91.

Adidas SUPERSTAR

17 sty 2018 - 08:03:31

najlepiej przed zakupem ...przymierzyć w sklepie.
moze podejdz do szewca pogaduszki

Adidas SUPERSTAR

17 sty 2018 - 09:27:29

noszę od wielu lat, ogólnie skóra się zawsze troszeczkę naddaje ale jeśli cisną na palcach nie ryzykowałabym bo tam jest ta guma, która raczej się nie rozciągnie..

Adidas SUPERSTAR

17 sty 2018 - 12:02:19

najlepiej mierzyc obuwie przed południem pózniej noga puchnie

Adidas SUPERSTAR

17 sty 2018 - 16:18:21

Jednak wymieniłam na rozmiar 37 i 1/2, niby to jedynie 5mm, ale uwierzcie, że różnica jest bardzo duża. Buty są więkesze nie tylko na długość ale również odrobinę na szerokość. A wygoda w noszeniu sportowych butów jest najważniejsza ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Adidas SUPERSTAR

17 sty 2018 - 21:56:34

I chyba dobrze zrobiłaś z wymianą, bo ta guma się nie rozciągnie, a jak w palce ciśnie to widać małe i tyle. Miałam ci ja kiedyś te buty i jak kojarzę to rozmiar większy niż normalnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Broszki