Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Komunia,komunia pomocy...

01 sty 2018 - 19:42:23

Wiem że zaczął się dopiero rok..ale ja już szukam sukienki na komunię syna..znalazłam 2 które wpadły mi w oko, chi chi London jednak nie chce wyglądać za bardzo...nie mam się kogo doradzić..
Nadaje się któraś?

Komunia,komunia pomocy...

01 sty 2018 - 20:42:51

Obie są piękne i moim zdaniem obie odpowiednie.

Komunia,komunia pomocy...

01 sty 2018 - 21:35:00

Cytat
mini1988

Wiem że zaczął się dopiero rok..ale ja już szukam sukienki na komunię syna..znalazłam 2 które wpadły mi w oko, chi chi London jednak nie chce wyglądać za bardzo...nie mam się kogo doradzić..
Nadaje się któraś?

ale dziewczyno co to za pytanie czy sie nadaje? ty masz sie w niej dobrze czuć:) a nie pytać bo każda kobieta ma inny gust, musisz przymierzyć zobaczyć jak leży na tobie, bo możesz sie rozczarować

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Komunia,komunia pomocy...

01 sty 2018 - 21:38:56

Nadają się obie, ale dużo racji ma Edekzkrainykredek2 lepiej przymierzyć, bo na zdjęciu może fajnie wyglądać, a na człowieku już niezbyt. Ja kiedyś tak kupiłam, ale akurat w sklepie mierzyłam i wtedy się na zakup zdecydowałam, bo już mniej więcej wiedziałam jak ja wyglądam.

Komunia,komunia pomocy...

01 sty 2018 - 23:17:26

Piękna sukienka, uwielbiam takie.

Komunia,komunia pomocy...

02 sty 2018 - 08:45:16

wiesz jak dla mnie to sukienki dla panny młodej

Komunia,komunia pomocy...

02 sty 2018 - 14:54:17

Taką sukienkę miałam na sobie w podstawówce jak grałam w przedstawieniu księżniczkę na ziarnku grochu i wówczas była jak najbardziej na miejscu, od czasu księżniczki w podstawówce gust powinien jednak ewaluować ...

Komunia,komunia pomocy...

03 sty 2018 - 16:05:56

Jak mówiom o gustach się nie dyskutuje..każdy ma inny i nie chciałam się dowiedzieć czy komuś ta sukienka się podoba czy nie.. chciała się dowiedzieć czy nadaje się do kościoła na komunię, bo mi osobiście się podoba i może nadal jestem w okresie podstawówki lub nawet przedszkola

Komunia,komunia pomocy...

03 sty 2018 - 16:38:59

druga jest przepiękna ale mi jakoś na tą okazję wydaje się zbyt hmm wystawna? nie wiem. Wg mnie jest idealna na jakiś bal, ślub, wesele, nawet w roli Panny Młodej!

Komunia,komunia pomocy...

03 sty 2018 - 18:24:40

a one nie sa jednakowe tylko jedna to zdjecie real a drugie na modelce? a sukienka cudna uwielbiam takie i jak najbardziej sie nadaje ja bym dała do niej cytrynowe dodatki albo czerwone

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studniówki 2018