Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ogromne, widoczne metki

17 lis 2017 - 09:37:56

Dziewczyny, czy Was też denerwują kilometrowej długości metki przyszywane do ubrań. Mało tego. Najbardziej "lubię" jasne cieniutkie bluzeczki z czarnymi metkami. Albo dopasowaną sukienkę i na wysokości bioderka przyszyta kilkustronicowa litania...Poprostu hit! Wiem, że taka metka to informacja (i to w kilku językach) o produkcie, składzie, temp prania itp, ale czy nie można tego zrobić inaczej? Przynajmniej dobierać te metki kolorystycznie do odzieży, szczególnie w przypadku cienkich i przezroczystych tkanin.
Ja przyznaję się, że irytują mnie do tego stopnia, że czesto je ucinam, a po jakimś czasie nie pamiętam jaka jest temp prania czy prasowania :) wtedy na tzw "wyczucie". Gorzej jak sprzedaję daną rzecz i szafiarka pyta mnie o skład ;(

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Ogromne, widoczne metki

02 gru 2017 - 13:03:43

Masz rację to mnie również bardzo denerwuje Ostatnio kupiłam sobie figi i po założeniu długa metka umiejscowiła mi się równo w rowku i smyrała mnie podczas chodzenia Dobrze że nie zdążyłam wyjść z domu Koszmar.

Ogromne, widoczne metki

26 sty 2018 - 12:31:30

Też na to zwróciłam uwagę, zawsze mnie gdzieś gniotą albo wyłażą. Najgorsze miałam ostatnio w spodniach z C&A, nie dość że było ich całe mnóstwo to jeszcze były bardzo długie i wyłaziły poza pasek. Po obcięciu czasami też kłują :/

Ogromne, widoczne metki

26 sty 2018 - 13:47:59

usuwam, bo mi podrażniają skórę.

Ogromne, widoczne metki

26 sty 2018 - 13:54:37

najgorsze jak po usunięciu zostanie jej końcówka, która nieprzyjemnie kłuje, do zaakceptowania są takie wykonane z miękkiej satyny, chyba..., w sumie taki problem z nimi a producenci nic z tym nie robią ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-26 13:55 przez makowka7.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Ogromne, widoczne metki

27 sty 2018 - 07:55:37

Tak, denerwują mnie i ucinam. Nie da się chodzić z "zeszytem" przyszytym do bluzki czy sukienki, ale "zeszyt" w sumie potrzebny przy zakupie, bo często czytam składy.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Ogromne, widoczne metki

14 mar 2018 - 17:17:23

Również mnie to denerwuje, nie dość, że bardzo drapie i podrażnia ciało to jeszcze szeleści pod materiałem. Nigdy nie mogę się nadziwić jakich pokaźnych wielkości są te metki. Zwłaszcza, że istotne informacje nie zajmują aż tyle miejsca. Ja nie znałam znaczenia połowy symboli znajdowanych na metkach. Potem jak zainteresowałam się tematem po tym jak to przeczytałam: <moderacja> okazało się, że połowę moich rzeczy prałam w zły sposób.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 19:43 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy poliester to "wysokiej jakości tkanina" ?