Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknie ślubne Rzeszów

24 maj 2017 - 11:19:51

Jaki salon sukien ślubnych polecacie w Rzeszowie?

Gdzie Panie są które potrafią doradzić jaki fason pasuje do sylwetki? Jestem bardzo nie zdecydowana.

Suknie ślubne Rzeszów

19 lip 2017 - 11:43:57

Polecam salon firmowy Afrodyta.

Jestem umówiona do nich na przymiarki i bardziej mi się opłaca jeździć z Krakowa do Rzeszowa i kupić prosto od producenta niż kupić tę samą sukienkę w Krakowie bo różnica w cenie jest czterocyfrowa. Ponadto istnieje możliwość zmiany koloru sukienki, w ramach dostępnych u nich kolorów za darmo.

Jeśli masz wystarczająco dużo czasu do wesela, poczekaj do października - wchodzi nowa kolekcja, będziesz miała większy wybór. Jeśli masz ochotę zobaczyć co mają ciekawego odwiedź ich stronę na facebooku :)

Suknie ślubne Rzeszów

28 lis 2017 - 16:33:06

Wybór padł na salon DIANA, salon z tradycjami, który na rynku istnieje już wiele lat. Jestem tak zachwycona suknią, że nie zamierza jej odsprzedawać ;) To jest chyba najlepsza rekomendacja. Salon ma kilka lokalizacji w Rzeszowie, nabyłam kreację akurat w salonie Diana Atelier na Krakowskiej. Na stronie można sprawdzić aktualne kolekcje http://www.dianaslubna.com/. Może suknie swoje kosztują, ale za to jest wiele fasonów i kolekcji, że każda z was z pewnością znajdzie idealną suknie dla siebie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-28 16:34 przez gabkam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plama z...? nie wiem jak usunac :(