Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wymiana towaru w sklepie stradivarius

05 maj 2017 - 21:14:15

Witam
dostałam od mamy spodnie zakupione w stradivarius i chciałabym je wymienić na inne.
Mam paragon jednak za zakupy zapłacono nie moją kartą.

Czy istnieje możliwość wymiany towaru pomimo braku karty płatniczej za który dany produkt był zakupiony ??

wymiana towaru w sklepie stradivarius

05 maj 2017 - 21:41:34

Dostałaś spodnie od mamy,a więc domyslam się,że to mama je zakupiła płacąc swoją kartą.
Nie może zatem pójść z Tobą i po prostu ich wymienić?
Zresztą paragon jest,a więc nie powinno być problemów z wymianą.

wymiana towaru w sklepie stradivarius

05 maj 2017 - 21:41:51

Karta nie ma tu nic do rzeczy, skoro chcesz wymienić produkt - wystarczy sam paragon. Gorzej jeśli chciałabyś zwrócić towar, wtedy pieniądze są zwracane w ten sam sposób, w który była dokonywana płatność - wtedy już sprzedawcy proszą o okazanie karty (tak przynajmniej było w moim przypadku w sklepie Reserved;)). Niektóre sklepy z kolei zwracają pieniądze z formie karty podarunkowej - wtedy też nie potrzeba karty kredytowej.

wymiana towaru w sklepie stradivarius

05 maj 2017 - 22:40:18

Przy wymianie raczej problemu nie ma, o ile oczywiście mają takie których potrzebujesz i te które zwracasz nie mają śladów użytkowania. A zadzwoń do sklepu i się spytaj, ja zawsze tak robię jak chcę sie czegoś dowiedzieć i uzyskać konkretną odpowiedż, numer tel znajdziez w internecie do sklepu gdzie był zakup:)

wymiana towaru w sklepie stradivarius

06 maj 2017 - 14:46:45

można wymienić ! dziś mi się udało :D dziękuje za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam :*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypada tak iść na wesele?