Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam:)
Tak jak w temacie, od kiedy zazwyczaj rusza wielkie SALE;)?
Jestem w trakcie kompletowania wyprawki dla Dziecka, większość rzeczy już mam (wszystko co potrzebne:)), ale podoba mi się też dużo rzeczy 'niepotrzebnych':P m.in z H&M, Smyka. Ceny dość wysokie jeśli chodzi o ubranka, które Maleństwo ponosi góra miesiąc, i tak się zastanawiam czy zdążę jeszcze na wyprzedaże:).
Pozdrawiam!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

a wyprzedaże nie będą teraz dopiero w czerwcu? też mi się sporo podoba ale naprawdę są to rzeczy na moment :)

myślę że najlepsze są po nowym roku.
Pytaj w sklepach one też dobrze wiedzą kiedy sa wyprzedaże.

Mid season sale, czyli właśnie wyprzedaże sezonowe są właśnie teraz w sklepach. Sa to małe partie towaru wchodzące na wyprzedaż, ale jest to przecena minimalna. Większe wyprzedaże zaczną się dopiero ok. czerwca, a w niektórych sklepach nawet lipca.

Ja kojarzę, że te największe wyprzedaże są zawsze w sierpniu.

ja polecam sklep ombre, maja duzo przecen, co raz coś nowego, kupuje już tam od ponad roku i zawsze wszystko jest w porzadku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-24 13:06 przez annaa1988.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

W niektórych sklepach to praktycznie już masz spore przeceny, po prostu zmienia się to co jest na przecenach i ilość przecenionych produktów. Ale zawsze coś dobrego można znaleźć. Jak na escallante pl masz teraz -20 % zniżki tylko za to, że się na newsletter zapiszesz. To ubrałam wszystkie dzieciaczki tak:)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

W sumie to teraz wiele zależy od sklepu. Na największe przeceny można liczyć w sierpniu. Ja wtedy zazwyczaj kupuję letnie rzeczy uniwersalne, które noszę rok później. ;-)

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

kupujac on line masz zawsze niższe ceny, ja juz teraz nie lubie po sklepach chodzic nie mam czasu na to.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 4/5

Zależy w jakich sklepach - sportowe, eleganckie, dziecięce itp... Czasami są co porę roku, czasami co kolekcję.. największe są chyba po zimie i po wakacjach. Z ostatnich wyprzedaży to korzystałam na stronie Regatta - na rzeczy sportowe/outdoorowe. i ta akurat nadal trwa :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Teraz zaczynają się w popularnych sieciówkach. Na pewno już w H&M, Mohito.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

strój kąpielowy