Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

46 minut temu

sprawdzony stomatolog

49 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie kupować w sieci?

10 paź 2017 - 12:18:14

W wielu z nich są faktycznie fajne ubrania aczkolwiek polecam zorientować się w tym jakie jest pochodzenie tych ubrań. Niestety ale wiele takich butików sprowadza ciuchy z Chin. Dobrze jest szukać w sklepach, które oferują ubrania polskiej produkcji :)
Polecam również Answear. W sklepie jest bardzo dużo dobrych marek, no i ciagle puszczają tam nowe promocje:


niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupować w sieci?

30 paź 2017 - 15:28:05

Często robię zakupy w necie, bo to dla mnie oszczędność czasu. Ze sklepów, w których ostatnio zamawiałam to najbardziej mogę polecić Carry. Obsługa klienta na 5+ i zamówienie szybko doszło.

Gdzie kupować w sieci?

02 lis 2017 - 10:50:13

Ja bardzo dużo rzeczy kupuje przez internet. Nie znoszę chodzić po sklepach. Ostatnio znalazłam fajny sklep z kurtkami. Zamówiłam kurtkę dla siebie i mojej mamy. Mama nie trafiła z rozmiarem ale nie było problemu ze zwrotem. Jeśli ktoś zainteresowany sklep <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-02 20:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupować w sieci?

08 lis 2017 - 08:59:57

Ja mogę polecić sklep internetowy Carry - dwa razy u nich kupowałam i było wszystko okej. Co jakiś czas mają mega promocje, więc wtedy można bardzo skorzystać.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupować w sieci?

14 lis 2017 - 16:58:30

ile czasu czekałaś na rzesyłkę? zastanawiam się nad złożeniem tam zamówienia

Gdzie kupować w sieci?

14 lis 2017 - 17:20:03

Polecam:
netmoda, butik - ale tam przeważnie trzeba brać wszystko rozmiar mniejszy niż się nosi, ewentualnie czytać opinie, przydatne w doborze rozmiaru. Jeśli chodzi o zwrot czy reklamacje to wszystko napisane jest w regulaminie i nie miałam z tym nigdy problemu.
zalando - można tanio trafić na eleganckie perełki w dobrej cenie. Darmowy zwrot, w przesyłce otrzymujesz od razu dokumenty i bezp. koperte na ewentualny zwrot.
Czasam kupuje na olx albo allegro - nowe rzeczy w dobrej cenie ale trzeba zapytać wcześniej o ewentualny zwrot albo reklamacje

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupować w sieci?

14 lis 2017 - 17:26:31

Polecam ModnaSzafa na fb nie ma problemu z wymianami :) https://www.facebook.com/ModnaSzafaBeti/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-14 17:28 przez Beatka8523.

Gdzie kupować w sieci?

19 lis 2017 - 13:56:35

Szczerze to do tej pory nie robiłam zbyt wiele zakupów online jednak mam to zamiar zmienić w najbliższych dniach. Już któryś roku z kolei polskie sklepy organizują Black Friday, a ja nigdy nie skorzystałam z żadnej oferty. Z tego co się orientuję to w tym roku ma być naprawdę dużo rozmaitych promocji na które już czekam od dłuższego czasu. Jednym z wiekszych sklepów uczestniczących w tej akcji jaki udało mi się znaleźć jest https://www.eobuwie.com.pl/blackfriday Towarem pierwszej potrzeby będzie jakaś elegancka torebka pasująca do ubrania typu płaszcz zimowy oraz kozaki. Z materiałów bardziej preferuję skórę. Która z wiodących marek podbiła wasze serca w kategoriach jakości? Jestem raczej zwolenniczką stawiania na jak najlepsze produkty (w ramach mojego budżetu) raz - taka rzecz wytrzyma próbę czasu, dwa - będzie dobrze się prezentowała. Czekam na propozycje, pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-22 08:57 przez martagolab.

Gdzie kupować w sieci?

19 lis 2017 - 16:27:33

Missguided bardzo polecam jest naprawde fajny sklep ogromny wybór i przystępne ceny

Gdzie kupować w sieci?

20 lis 2017 - 09:24:08

A gdzie można kupić obuwie takie wyższej jakości ? Chodzi mi o to , żeby było relatywnie tanio , ale żeby były markowe i się nowocześnie prezentowały

Gdzie kupować w sieci?

21 lis 2017 - 05:14:56

Np.: tutaj: https://drop24.store/collections/discover-our-shoes, fajny sklep, niezłe ceny. Często też patrzę na allegro, można wyłowić czasami perełki za fajne ceny, w CH też warto przeglądnąć ofertę

Gdzie kupować w sieci?

22 lis 2017 - 09:18:19

ok, dzieki za odpowiedz , w wolnej chwili zobacze co oni tam maja

Gdzie kupować w sieci?

24 lis 2017 - 08:00:57

spoko, generalnie teraz warto poprzeglądać oferty w sklepach, bo jest Black Friday i można dostać naprawdę dobre zniżki, chociaż w POL i tak jest dużo słabiej, niż w USA, tam upusty są ponoć dużo wyższe, słyszałam dzisiaj w TV

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupować w sieci?

26 lis 2017 - 15:37:49

W sumie, to ja najczęściej zamawiam online z sieciówek, które już poznałam stacjonarnie, podczas jakichś wyprzedaży, ewentualnie jak koleżanka zamówiła z czegoś i jest w stanie potwierdzić, że gdzieś jest dobra jakość, bo juz się nacięłam na internetowe zakupy. Raz czekałam miesiąc na jedne spodnie, które miały iść 3 dni.

Gdzie kupować w sieci?

26 lis 2017 - 17:43:04

zalando jest super mam kilka rzeczy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bluzki damskie