Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

02 sty 2017 - 10:14:09

zamówiłam torebkę 22. grudnia a 23. już była u mnie:P wiec jest to dla mnie wygodniejsze niż latanie po sklepach

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

04 sty 2017 - 21:05:11

też polecam klasyczne buty właśnie z wojasa- ceny jak wszędzie, na wyprzedażach i obniżkach czasami naprawdę okazyjnie mozna kupić a jakość super

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

05 sty 2017 - 12:00:53

dziewczyny, na zimę to trzeba mieć porządne buty, a nie jakieś słabe kapcie z wyprzedaży!

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

16 sty 2017 - 12:01:21

Cytat
banach
hi,,, te nie są na zimę.

Na jakieś wyższe temperatury jak najbardziej. Ostre zimy to akurat nie jest u nas norma ale na ostre to można się zawsze zaopatrzyć w relaksy :D


Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

16 sty 2017 - 19:31:40

Cytat
malinovva_m
Cytat
banach
hi,,, te nie są na zimę.

Na jakieś wyższe temperatury jak najbardziej. Ostre zimy to akurat nie jest u nas norma ale na ostre to można się zawsze zaopatrzyć w relaksy :D

no tak na taką zimę się nadają.Też mam kozaki solidne na takie chlapy i roztopy .
Oszędność wtedy na kozakach bo nie ma na nich soli tak

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

17 sty 2017 - 09:29:50

ooo, takie śniegowce to mi się z dzieciństwem kojarzą ;) Fajne są, no i ciepłe na pewno :)

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

08 lut 2017 - 12:00:01

Dla mnie takie buty to jednak trochę wiocha :P Wojas ma sporo fajniejszych butów a jakieś kozaki albo botki na śnieg i mróz też się na pewno znajda

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

14 lut 2017 - 15:08:13

Cytat
Lunaa34
Dla mnie takie buty to jednak trochę wiocha :P Wojas ma sporo fajniejszych butów a jakieś kozaki albo botki na śnieg i mróz też się na pewno znajda
No co kto lubi ;) Ja takich nie mam ale jakby mi ktoś zasponsorwał to pewnie bym się nie obraziła ;)

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

09 mar 2017 - 10:59:17

Może to kwestia koloru, sama nie wiem. Nie przepadam za brązem :P

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

09 mar 2017 - 11:04:02

Cytat
marekjarek123
dziewczyny, na zimę to trzeba mieć porządne buty, a nie jakieś słabe kapcie z wyprzedaży!

a to wyprzedaje się tylko rzeczy gorszej jakości? ile to człowiek się może na szafie nauczyć:)
ja często czekam na wyprzedaże właśnie jak mam upatrzoną jakąś bardzo drogą i dobrą rzecz ;) co do butów to jak wyżej- polecam Wojasa!

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

16 mar 2017 - 10:15:45

czesc

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

16 mar 2017 - 14:56:10

Tak podałam dla przykładu. Sama bym pewnie brała granatowe jak już ;) Teraz zresztą i tak już myślę o wiosennych butach a nie jakichś śniegowcach ;)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

11 gru 2017 - 11:38:31

To prawda numeracje potrafią dość zmylić. I ja podobnie jak koleżanka wolę najpierw przymierzyć. A później najwyżej wrócić do domu posprawdzać ceny i zamówić. Ostatnio tak samo zrobiłam właśnie i znalazłam buty na zoio. Po czym przeszłam się po sklepach u siebie w mieście. Porównałam ceny i jak to przeważnie jest przez stronę zoio zamówiłam najtaniej niż miała bym je kupić na miejscu. I moim zdaniem tak jest najlepiej zrobić.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

14 gru 2017 - 12:25:42

Jeszcze wyprzedaży zimowych nie ma. Podejrzewam,że w przyszłym roku zniżki będą pod koniec stycznia. Jednak jeśli chodzi o buty to jestem zdania,że niekoniecznie warto jest je kupować jedynie na wyprzedażach. Często okazuje się,że na wyprzedażach zostają buty w rozmiarach bardzo nietypowych ( albo małe albo duże). Albo modele, ktorych nikt nie chciał :)
Tak wiec o ile ciuszki chętnie kupuję z wyprzedazy to buty zwykle wybieram po normalnych cenach. I lepszej jakości tak aby nie rozpadły się po sezonie.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?

10 sty 2018 - 12:33:40

Już są spore zniżki. I szczerze powiedziawszy to sama wolę kupować właśnie jak są pierwsze promocje niż potem kiedy zostają albo buty, których nikt nie chciał.Albo jakieś szalone rozmiary obuwia (albo buty bardzo duże albo bardzo małe, a sama niestety zostałam obdarzona standardowym rozmiarem obuwia 39 - chyba najwięcej dziewczyn włąśnie ma taki rozmiar).
Aktualnie poluję na coś takiego. Co sądzicie o tych bucikach?


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienki Warszawa