Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupuje dresy w H&M, noszę w domu i np. Na szybko do sklepu. I na pocztę wysłać do ciuchy :D

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Ja się na hmie nieraz przejechałam szczególnie na jakości bo rozjeżdzały się kosmicznie po praniu. Teraz te nowe co kupiłam, póki co zachowują się świetnie.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

oczywiscie, ze nie... teraz dresy mozesz nosic na codzien, przeciez sa teraz dresy z róznymi zdobieniami itp. mozesz sobie dobrac odpowiednie, poszukaj online.

W domu siedzę TYLKO w dresach, nienawidzę siedzieć w jeansach, bo ja się w nich męczę, dlatego zakładam jeansy tylko na wyjście z domu, a po powrocie pierwsze co robię, to przebieram się w dresy.
Chociaż latem w tych ładniejszych dresach wychodzę nawet na zewnatrz, ale do zimowych kurtek i butów dresy niestety nie pasują, dlatego zimą na zewnatrz "męczę się" w jeansach.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

A mi to tam nie przeszkadza. Chodzę normalnie w dresikach tych co kupiłam i do tego czarne mukluki i uważam że fajnie razem wyglądają

Ja dresik tylko w domu ;) jestem zwolenniczką wygody i również nosze legginsy. Ale w miasto w dresach nie wychodze :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 10/5

Posiadam takie <moderacja> i są to moje ulubione. Najwygodniejsze przede wszystkim do chodzenia na domu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-06 20:20 przez moderator.

Szczerze mówiąc jakoś nie wyobrażam sobie spodni dresowych do innej stylizacji , niż do sportowej w zakresie realizowania treningów - i to tylko wtedy , kiedy warunki atmosferyczne nie są sprzyjające, bo wolę legginsy czy krótkie spodenki. Znam osoby , które chodzą w spodniach dresowych także po domu . To chyba inna możliwa opcja , ponieważ w domu możemy pozwolić sobie na nieco mniej formalny styl i także korzystam z takiej opcji. Jeśli jednak chodzi o takie wyjścia - nawet do sklepu - to szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zakładania spodni dresowych :P to chyba jednak lekkie przegięcie, szczególnie w przypadku kobiety

też mam białe zakupione we włoskim sklepie ( odzież włoska Wanilia)
fajnie się nosi ale faktycznie dres to dres nie do wszystkiego można nosić .
A najważniejsze jest to aby mieć w miarę figurę do tych portek bo jak patrzę na niektóre dziewczyny to pożal się boże :o du....... jak dynia i brzuch jak balon
TRAGEDIA

Przede wszystkim uwielbiam dzianiny-zarówno w bluzkach,tunikach,jak dresach/spodniach.Cenię sobie wygodę i dobre samopoczucie.
Nie cierpię,kiedy jestem ubrana "na sztywno".Oczywiście jeansy też noszę (do pracy),ale zdecydowanie lepiej czuję się w dzianinie.Zresztą niekoniecznie są to dresy,bo ostatnio zakupiłam sobie świetne spodnie (już 2 parę),które są praktycznie wyłącznie z dzianiny i nie są to dresy.



niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Noszę, ale nie takie rozciapane. Opinające i z dobrego materiału. W takich spodniach chodzę do sklepu albo z psem na spacer. Ale zdarzyło się, że i na ognisku byłam. Mam jeden sklep, gdzie zawsze kupuję i wyglądają dobrze.

Spodnie dresowe są mega wygodne.
Nie wyobrażam sobie chodzenia w domu w jeansach.
Męczę się w nich tylko w pracy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie buty z zimowych wyprzedaży?