Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Hej chciałam zapytać jakie jest wasze zdanie. Nosicie na co dzień spodnie dresowe (takie zwężane niekoniecznie szerokie i bezkształtne) czy zostawiacie je tylko do ćwiczeń, biegania itp?

pierwszą połowę ciąży nosiłam prawie non stop ale ciężko znaleźć fajne:) przed ciążą tez zdarzało mi się , zwłaszcza jak szłam z psem itp;)

Ja też nosiłam tylko w ciąż, ewentualnie po domu.
Wiem, że część osób nosi się właśnie w takim stylu "dresowym" ale ja za takimi ciuchami nie przepadam, nie podobają mi się.

zakładam, ale jak np. idę do sklepu lub na spacer :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Myślę, że też dresy dresom nierówne. Sama mam takie i zakładam zazwyczaj do opiętej góry, top lub tshirt. Wygodnie, luźno elastycznie. Czasami jak mam długi dzień na uczelni i nie chce mi się totalnie stroić to biała bluzka, koczek i zakładam takie dresowe rurki - wygląda fajnie ;)

Do pracy to akurat odpada, no chyba że ktoś ma taką luźną pracę w której może sobie na to pozwolić ;) To czemu nie :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Dresy mogą się źle kojarzyć ale są mega wygodne i praktyczne. Do sklepu czy na spacer idealne. :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Po domu nie chodzę w niczym innym :D Tylko wychodząc na dwór, przebieram się w wyjściowe spodnie (dżinsy).

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

a co myślicie o takich dresach? <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 17:07 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5


Fajne, tylko nie można ich nosić przy zwierzakach z jasną sierścią, bo zaraz całe obejdą :D

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Ja używam spodni dresowych wyłącznie do ćwiczeń i do chodzenia po domu, ewentualnie jak muszę szybko pójść do sklepu i nie chce mi się w coś innego przebierać(tak moje lenistwo się daje we znaki ^^) a poza tymi sytuacjami to nie korzystam z nich :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Na szczęście mam psa z włosem nie sierścią nie gubi ;) Bo bym chyba się zabiła jeszcze z kilogramem włosów na wykładzinie... Zamówiłam te spodnie, zobaczymy jak na żywo ;)

Fajne te spodenki ;)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

Wracam z aktualizacją, spodenki doszły i tak się prezentują:
Spoczko?



Jak dla mnie super. Też lubię takie spodnie. Za to nie znoszę takich standardowych dresów z rozszerzaną nogawą...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za kurtka z serialu "Na dobre i złe"