Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TK MAXX opinie o sklepie

13 lis 2018 - 20:34:44

Ja kocham TK Maxx :) W moim ciuchy Zary są po 30zł poprzedni sezon. Kupiłam za tyle np. koszulę, którą oglądałam w Zarze i kosztowała 129zł. Ogólnie jak się jest szperaczem to zawsze się coś znajdzie. Tylko z torebkami nie mogę trafić. Jak już mi się jakaś podoba to kosztuje nadal kosmiczne pieniądze :)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

TK MAXX opinie o sklepie

19 gru 2018 - 10:35:31

Ja tam nigdy nic nie potrafię znaleźć. Już prędzej na dziale domowym coś kupuję.

TK MAXX opinie o sklepie

01 paź 2019 - 22:43:40

Byłam z 2-3 razy, ale jakoś nie udało mi się znaleźć niczego, co byłoby jednocześnie w moim stylu i rozmiarze. Taki trochę lumpeks dla bardziej zamożnych;)

TK MAXX opinie o sklepie

16 paź 2019 - 12:53:34

w tk maxx kupuwałam od lat czy nie macie wrażenia, że towar jest tam coraz gorszego gatunku, ostatnio spoodnie nie wytrzymały nawet jednego sezonu

TK MAXX opinie o sklepie

22 paź 2019 - 22:05:59

Z ciuchami rzeczywiście ciężko tam, też się czuję jak w lumpie... ale fajne mają dekoracyjne fanty albo dla dzieci zestawy, ubranka, często na prezent coś tam biorę

TK MAXX opinie o sklepie

24 paź 2019 - 08:14:16

Ja raczej nie kupuje tam, nie ma przekonania

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

TK MAXX opinie o sklepie

05 lis 2019 - 21:13:18

Bałaganiarstwo i tyle w tym sklepie. W mojej ocenie nie jestem sama, bo moja koleżanka twierdzi tak samo, a nie powiem jest wielce cierpliwa.

TK MAXX opinie o sklepie

28 lis 2019 - 07:52:00

TK Maxx jest super, zwlaszcza jezeli chodzi o wszelakie ozdoby i akcesoria do domu. Musze kupic tam kilka rzeczy na swieta :D

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

TK MAXX opinie o sklepie

28 sie 2020 - 12:18:16

Zdecydowanie nie jest tani. I sama raczej unikam chodzenia do tego sklepu Dla mnie jest to jeden wielki ciuchland, do którego trafiają rzeczy, które pewnie nie sprzedadzą się za granicą. Odwiedziłam rok temu Tk maxx w Uk i róznica nie do porównania. W tamtym rzeczywiście mozna kupic sobie rzeczy dobrych marek jak Ralph Lauren czy Dior. W naszym natomiast są zwykle marki nikomu nieznane. Poza tym w zagranicznych sklepach są lepsze promocje.
Wybieram raczej mniejsze polskie sklepy, które mają rzeczy lepsze jakościowo w korzystniejszej cenie. Ostatnio zamawiałam trampki dla dzieci tutaj.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-31 12:50 przez jalenka.

TK MAXX opinie o sklepie

13 wrz 2020 - 23:58:47

To nie dla mnie sklep. Nie mój styl.

TK MAXX opinie o sklepie

15 wrz 2020 - 11:49:42

Z ciuchów ciężko mi tam coś znaleźć ale udało mi się kupić fajne trzypaki skarpetek/majtek, mój ulubiony model biustonosza DKNY tam znajduję. Kilka razy kupiłam ciuch/buty ale oddawałam bo nie leżały tak jakbym chciała.

TK MAXX opinie o sklepie

19 paź 2020 - 13:57:00

Uwielbiam, bo mają czasem dobre promocje na perfumy, ale jednak czesto to sie nie zdarza by były akurat zapachy dla mnie. Biżuteria.. meeeeeeeeeeh.

TK MAXX opinie o sklepie

06 lut 2023 - 08:49:32

ja czesto kupuje tam kosmetyki i dekoracje, bardzo fajne rzeczy na prezent można tam znaleźć. Ceny może nie sa jakieś mega niskie, ale w porównaniu do oryginalnych sa naprawde korzystane

TK MAXX opinie o sklepie

13 paź 2023 - 14:29:42

Hej kochane!

Dla wszystkich miłośników okazji i świetnych cen, takich jak w TKMAXX, mam gorącą rekomendację. Ostatnio odkryłam stronę ubierzsie.com i jestem pod wrażeniem! Mają mnóstwo świetnych okazji z modą premium, a ich oferta odzieży damskiej jest naprawdę imponująca.

Jeśli, tak jak ja, uwielbiacie znaleźć coś wyjątkowego w atrakcyjnej cenie, to koniecznie odwiedźcie tę stronę. Znajdziecie tam wiele ciekawych propozycji, które z pewnością dodadzą pikanterii Waszej garderobie.

Ktoś z Was już tam robił zakupy? Jakie są Wasze wrażenia? Ja osobiście jestem zachwycona i na pewno jeszcze tam wrócę.

Pozdrawiam i życzę udanych łowów modowych!



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta CROPP