Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TK MAXX opinie o sklepie

04 kwi 2017 - 08:19:10

Cytat
asiafashion
ja zawsze jadę tam po buty i niepowtarzalne rzeczy do domu. Jak mają przeceny to warto przejrzeć bieliznę bo można kupić porządne rzeczy za kilka groszy
co dla ciebie znaczy za parę groszy ?

TK MAXX opinie o sklepie

04 kwi 2017 - 10:02:33

jeśli ktoś musi - po prostu musi - szpanować ( ? ) metką to kupuje i tyle - mimo wszystko są i tacy, którym się mokro robi jak widzą metkę boss itd.

Czasami można znaleźć coś ciekawego ( kupiłam tam gry dla dzieci po 5 zł, spodnie za 7 zł ) ale wiele rzeczy jest też w nieadekwatnej cenie ( np. stroje do przebierania dla dzieci ).

Rzeczy jest sporo - trzeba się naszukać to fakt

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

TK MAXX opinie o sklepie

04 kwi 2017 - 12:47:34

Mi się tam nic nie podoba. Ubrania dla mnie wyglądają jak z lumpeksu.

TK MAXX opinie o sklepie

04 kwi 2017 - 17:30:54

@Merck to nie zawsze działa tak, że ktoś ma parcie na metki. Ja połowy z tych firm nie znam ale niekiedy wystarczy dotknąć daną rzecz, zobaczyć jak jest wykonana, szyta żeby wiedzieć że jest naprawdę dobrej jakości. I właśnie w TKMAXX można znaleźć rzeczy dobrej jakości w przystępnej cenie dla każdego śmiertelnika a nie tylko dla milionerów. Tylko fakt- trzeba mieć duuużo czasu i grzebać jak w lumpku.

TK MAXX opinie o sklepie

04 kwi 2017 - 17:37:04

Myślę to samo co autorka, też mi ten bajzel przeszkadza, i być może dlatego nigdy nie udało mi się tam wyhaczyć żadnej ciuchowej perełki dla siebie. Jeśli już coś tam mi się zdarza kupić, to na dziale niezwiązanym z modą.

TK MAXX opinie o sklepie

05 kwi 2017 - 03:49:23

Co jakiś czas zaglądam. Kilka niepowtarzalnych koszul już tam zakupiłem. jakość > cena, chociaż nie zawsze.

TK MAXX opinie o sklepie

08 kwi 2017 - 07:49:03

kupiłam np skarpety pumy stópki 3 pary za 5 zł na wyprzedaży
taniej niż w zwykłym sklepie
ostatnio kupiłam buty za 15 zł z prawdziwej skóry przecenione ze 199zł

TK MAXX opinie o sklepie

08 kwi 2017 - 09:52:35

To taki lumpeks, ale z metkami ;) Jeśli ma się smykałkę tak jak do szukania w ciucholandach to jest raj. Czasami da się znaleźć świetne, unikatowe rzeczy, a nie kolejną sieciówkową kopie. Poza tym świetne kosmetyki i akcesoria do domu. Trochę cierpliwości i duszy odkrywcy potrzeba :P

TK MAXX opinie o sklepie

11 kwi 2017 - 21:41:06

dajcie mi cały dzień wolny i kilka stówek a chętnie tam przepadnę na cały dzień :)))

TK MAXX opinie o sklepie

08 lis 2017 - 12:06:39

Mnie ostatnio udało się tam znaleźć świetne szpilki za 21 zł na wyprzedaży! :)

TK MAXX opinie o sklepie

03 gru 2017 - 00:45:19

Ja uwielbiam tkmaxx - a zwłaszcza za akcesoria do domu i bieliznę. Na ciuszki rzadko zaglądam bo niektóre są z kosmosu. :D

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 6/5

TK MAXX opinie o sklepie

06 kwi 2018 - 15:53:12

Do wczoraj nie kupiłam tam nic ciekawego. Wczoraj udało mi się upolować fajne legginsy sportowe za 60zł ;)

TK MAXX opinie o sklepie

29 kwi 2018 - 14:59:54

widziałam tam raz fajny i ładny płaszczyk poza tym jakoś nie przypadł mi ten sklep do gustu. to coś jak pepco mm wrażenie

TK MAXX opinie o sklepie

07 sie 2018 - 12:23:36

Osobiście bardzo lubię, oryginalne ubrania, lepszej jakości niż w sieciówkach. Tylko faktycznie trzeba trochę grzebać, więc to nie jest sklep "na pięć minut". Polecam też zainteresować się kosmetykami, można znaleźć niedostępne u nas perełki.

TK MAXX opinie o sklepie

11 lis 2018 - 12:57:37

U mnie znalazłam tylko odzież sportową i przyzwoite sportowe kurtki, ale i tak nic nie kupiłam, bo markowej odzieży sportowej mam już w swojej szafie wystarczająco :).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty skórzane Loft37- rozciągną się?