Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

45 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna Anny Cambell

29 sie 2016 - 12:15:46

Za rok mam ślub i niedługo zaczynam poszukiwanie sukni ślubnej. Jakieś pół roku temu wpadła mi w oko suknia z zamieszczonego zdjęcia. Zdecydowanie mogą nazwać ją suknią marzeń. Niestety.. Dzisiaj wpadłam na jej trop i okazało się że to suknia z kolekcji Anny Campbell, która jest dostępna tylko w butikach a Australii, Stanach lub WB - nie wszystkie modele :-(. Tyle udało mi się o nich dowiedzieć. Nie wiem na ile informacje są aktualne ponieważ niektóre były sprzed kilku lat. Dodatkowo suknie są bardzo drogie. Ceny sięgają rzędu 20-30 tys. Zaczęłam rozważać więc alternatywę.
1. Na AliExpress dostępne są modele "podróbki". Moje pytanie czy warto jest zamówić tego typu suknię przez internet?
2. Kupno sukni używanej. Czy znacie portale na których dostępne są używane suknie ślubne z całego świata?
3. Uszycie na wzór. Pytanie ile kosztowałoby jej uszycie? Czy możecie polecić krawców z Łodzi lub Warszawy, którzy potrafiliby uszyć taką suknię?



Suknia ślubna Anny Cambell

29 sie 2016 - 12:56:08

1. Zależy na co trafisz, ale zwykle są to suknie słabej jakości - możesz pooglądać w feedbackach - tam czasem laski wrzucają prawdziwe zdjęcia. Do tego zawsze możesz poprosić sprzedawcę o real photo.
2. etsy i ebay może pomogę
3. krawcowej konkretnej nie znam, ale zwykle biorą max. 3 tysie za szycie z materiałem (chyba, że chcesz coś specjalnego), ale to nigdy nie wiadomo czy znajdą identyczną koronkę.

Jesteś pewna, że ten krój jest dla Ciebie? Mi się trochę wizja zmieniła po przymierzeniu kilku modeli. Nie zdecydowałabym się na suknię tylko na podstawie zdjęcia na modelce.

http://suknie-slubne.waw.pl/pl/i.25.0.0.0/Kolekcja%202016.html - tu ta pierwsza jest trochę podobna, stawiam, że z gładkim dołem by też ją uszyli, bo są otwarci na przeróbki - cena około 3200 zł

Suknia ślubna Anny Cambell

31 sie 2016 - 10:35:55

Dziękuję bardzo za Twoją odpowiedź ;-)

Na stronie, którą mi podałaś są prześliczne sukienki. Może masz jeszcze jakieś inne sklepy na terenie Warszawy godne polecenia gdzie można się rozejrzeć? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę ;)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna Anny Cambell

01 wrz 2016 - 13:51:13

Ja bym Ci poleciła zajrzeć do sieciówek - wbrew pozorom można znaleźć fajne sukienki. Zajrzyj jeszcze na strony polskich projektantów, bo można dostać oryginalne suknie w dobrych cenach, porównywalnych do tych sklepowych (chodzi mi o początkujących projektantów).

Suknia ślubna Anny Cambell

13 wrz 2016 - 10:39:17

Za uszycie sukni nie biorą, aż tak dużo.
Poszukałabym krawcowej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie dodatki