Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hity modowe 2016

10 sie 2016 - 15:18:11

Co waszym zdaniem jest obecnie hitem a co będzie must have w sezonie jesień/zima?
tak nasunęła mi się refleksja, z tego co zauważyłam obecnie króluje klimat boho ale co z sezonem jesienno/zimowym? nie to że jestem jakoś nie wiadomo jak bardzo podążająca za modą, ale ciekawi mnie, co będzie modne w drugiej połowie tego roku i nic nie przychodzi mi do głowy

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-10 15:19 przez aneczka-art.

Hity modowe 2016

10 sie 2016 - 15:29:19

Z tym klimatem boho to chyba nie do końca: osobiście bardzo lubię rzeczy boho, niby teraz wraca moda a trudno sprzedać nawet za grosze rzeczy w tym stylu. Co dziwi mnie bardzo, bo to boho jest bardzo kobiecy, i gdybym nie byla już za "wiekowa" to z przyjemnościa bym nosiła np koturny boho wiązane rzemykami aż pod kolano.. A chyba wylądują w koszu :((

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Hity modowe 2016

10 sie 2016 - 15:30:19

czytałam gdzieś, że jesień/zima to kolory: musztardowy żółty, rudy i fiołkowy oraz ciemna zieleń

Hity modowe 2016

10 sie 2016 - 16:06:39

Cytat
aster
Z tym klimatem boho to chyba nie do końca: osobiście bardzo lubię rzeczy boho, niby teraz wraca moda a trudno sprzedać nawet za grosze rzeczy w tym stylu. Co dziwi mnie bardzo, bo to boho jest bardzo kobiecy, i gdybym nie byla już za "wiekowa" to z przyjemnościa bym nosiła np koturny boho wiązane rzemykami aż pod kolano.. A chyba wylądują w koszu :((
poczekaj poczekaj z tymi butami, polska taka jest że dany trend wchodzi i wchodzi a potem jak juz jest to przez kilka lat. Na zachodzie boho wyjdzie z mody jak u nas bedzie w pełnym rozkwicie

Hity modowe 2016

10 sie 2016 - 17:59:08

też mi się wydaje że polska jest trochę opóźniona modowo i boho za rok jeszcze z większą pompą wkroczy. A co zimą? oprócz kolorów typowo jesiennych to jakie fasony ubrań będą hot?

halo ktoś jeszcze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-10 20:14 przez aneczka-art.

Hity modowe 2016

17 sie 2016 - 14:12:56

Mi się wydaje, że lato to szał na sandały i klapki w kolorze: srebrnym, złotym i pastelowych. O takie wlasnie mi chodzi:

A jesień-zima to szczerze jeszcze nie mam pojęcia

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Hity modowe 2016

12 wrz 2016 - 13:59:26

No to ja dorzucę coś od siebie:


Takie torby są mega wygodne, pojemne i co najważniejsze można je za grosze kupić w sieci. Same projektujecie wzór, to co ma sie zmieścić na torbie. Sprawiłam sobie jakiś czas temu taką torebkę i jestem z niej zadowolona.

Teraz przymierzam się do zakupu kolejnej :)

Hity modowe 2016

12 wrz 2016 - 14:18:55

Hitem jesieni będą
-róż pudrowy,przykurzony
-czerń
-zieleń inspirowanym trawą
-czerwień intensywna
-fiolet:purpura
Hitem tej jesieni będą ozdobne bluzki (żaboty,kołnierze,kokardy,wstążki)



niezweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 6/5

Hity modowe 2016

04 paź 2016 - 11:34:07

Nie podobają mi się te żabotowe bluzki. Może i w niektórych stylizacjach wygląda to ciekawie, ale dla wiekszości nie będzie to dobrym wyborem.Sama raczej bym sobei takiej bluzki nie kupiła :P
Myślę,że kolejny sezon na topie są wieksze shoppery ( https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki-skorzane/shopper-bags.html ) w których mieści się wszystko jak na przykład:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-25 09:09 przez annabrita.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Hity modowe 2016

12 paź 2016 - 21:41:49

W śród moich znajomych na topie są teraz botki na koturnie:)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Hity modowe 2016

12 gru 2016 - 15:59:20

moim hitem w tym roku jest Freddy Wr.Up !!! zobaczcie na freddypolska.pl - ja się zakochałam w tych fasonach ;)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Gdzie kupić?