Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

A teraz tak szczerze dziewczyny

03 lip 2016 - 20:12:40

Jestem szafiarką z pewnym doświadczeniem, najwięcej go zebrałam w latach 2010-2011, teraz mam chwilkę i wróciłam ale widzę, ze to już tak nie kręci jak dawniej.



Powiedzcie SZCZERZE ile w Czerwcu sprzedałyście ubrań na szafie?

A teraz tak szczerze dziewczyny

03 lip 2016 - 20:40:37

Ja nic nie sprzedalam w czerwcu a mam wystawionych ponad 400 sztuk ubran od 6 zł w gore :(

A teraz tak szczerze dziewczyny

03 lip 2016 - 20:55:59

Ja sprzedalam okolo 8 sztuk :)

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

A teraz tak szczerze dziewczyny

03 lip 2016 - 20:56:15

tragedia niestety :(

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

A teraz tak szczerze dziewczyny

04 lip 2016 - 05:35:43

Więc zdania są podzielone, ale to znaczy, że szafa jeszcze jako tako przędzie. Powiem Wam, że te kilka lat wstecz to tu było gorąco - szybko szła sprzedaż i kupno - nawet wymiany choć ja sama nie wymieniam ubrań.

W sumie się nie dziwię, masz fajne ciuszki w większych rozmiarach.

Cytat
czokoszok1992
Ja sprzedalam okolo 8 sztuk :)

W sumie się nie dziwię, masz fajne ciuszki w większych rozmiarach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-04 05:42 przez gosska333.

A teraz tak szczerze dziewczyny

04 lip 2016 - 08:44:54

Dziekuje :) Mimo wszystko na vinted nieraz po 15 rzeczy w tyg idzie ale wierze ze szafa sie podniesie :)

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

A teraz tak szczerze dziewczyny

04 lip 2016 - 09:56:13

Hmn... muszę sprawdzić tą drugą stronę, nie słyszałam o niej wcale. Ale to juz po porodzie, bo nie ogarnę kolejnego portalu. Dzięki:*

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

A teraz tak szczerze dziewczyny

04 lip 2016 - 14:01:52

mi na tym vinted w ogóle nie idzie;d dla mnie ten portal jest bez życia:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

A teraz tak szczerze dziewczyny

04 lip 2016 - 16:09:13

Ja już dawno nic nie wystawiałam, muszę to chyba zmienić, bo widzę, że powoli zaczyna się coś dziać na szafie :)

Pamiętam, że dawniej przynajmniej 2x w tygodniu chodziłam na pocztę, czas przywrócić te czasy :D

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

A teraz tak szczerze dziewczyny

04 lip 2016 - 16:37:14

JA WYSTAWIAM I WIDZĘ, ŻE DUŻO LUDZI WCHODZI, OGLĄDA PROFIL, CIUSZKI DODAJE DO ULUBIONYCH, ALE ZAKUPÓW NIE ROBI :)

MAM DO WAS PYTANIE KOCHANE: CO SĄDZICIE O MOICH CIUSZKACH? CZY CENY SA ADEKWATNE DO NICH ? :)

A teraz tak szczerze dziewczyny

04 lip 2016 - 20:51:28

Cytat
gosska333
Hmn... muszę sprawdzić tą drugą stronę, nie słyszałam o niej wcale. Ale to juz po porodzie, bo nie ogarnę kolejnego portalu. Dzięki:*
gratuluje! Chlooczyk czy dziewczynka? :)

Cytat
myszowaty1989
JA WYSTAWIAM I WIDZĘ, ŻE DUŻO LUDZI WCHODZI, OGLĄDA PROFIL, CIUSZKI DODAJE DO ULUBIONYCH, ALE ZAKUPÓW NIE ROBI :)

MAM DO WAS PYTANIE KOCHANE: CO SĄDZICIE O MOICH CIUSZKACH? CZY CENY SA ADEKWATNE DO NICH ? :)
ciuszki super! Ceny bym zmienila na bardziej kuszace no. 29,90 czy 24,90 wydaje mi sie ze dzieku temu zabiegowi ruszy sie handelek u Ciebie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-04 20:53 przez czokoszok1992.

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

A teraz tak szczerze dziewczyny

04 lip 2016 - 21:22:55

Cytat
czokoszok1992
Cytat
gosska333
Hmn... muszę sprawdzić tą drugą stronę, nie słyszałam o niej wcale. Ale to juz po porodzie, bo nie ogarnę kolejnego portalu. Dzięki:*
gratuluje! Chlooczyk czy dziewczynka? :)

Cytat
myszowaty1989
JA WYSTAWIAM I WIDZĘ, ŻE DUŻO LUDZI WCHODZI, OGLĄDA PROFIL, CIUSZKI DODAJE DO ULUBIONYCH, ALE ZAKUPÓW NIE ROBI :)

MAM DO WAS PYTANIE KOCHANE: CO SĄDZICIE O MOICH CIUSZKACH? CZY CENY SA ADEKWATNE DO NICH ? :)
ciuszki super! Ceny bym zmienila na bardziej kuszace no. 29,90 czy 24,90 wydaje mi sie ze dzieku temu zabiegowi ruszy sie handelek u Ciebie :)


Chłopiec, trochę już "przeterminowany:) 10 dni po terminie jestem.

Sprawdziłam tą drugą stronę i faktycznie - na prawdę tu nie chce być posądzana o reklamę - ale od razu sprzedałam sukienkę będąc tam kilka h. Jestem w szoku. Tyle zapytań, więcej niż we wszystkich innych portalach. Pewnie zaraz moderator to usunie ale to prawda - tu szafa się zwija już.

A teraz tak szczerze dziewczyny

04 lip 2016 - 21:31:05

/ja nie sprzedałam nic już od 5 miesięcy ;)
A kiedyś po kilka sztuk tygodniowo ;)

A teraz tak szczerze dziewczyny

04 lip 2016 - 21:39:54

Witam,
fakt nr 1, na szafie ruch jakby wstrzymany przez jakiś czas.
Wcześniej czuło się tutaj większe zaangażowanie i rotację przedmiotów.
fakt nr 2. ceny wystawianych rzeczy są bardzo często porównywalne do tych w sklepach, w których to można daną rzecz przyodziać w celu sprawdzenia, czy owa rzecz pasuje jak świni siodło czy nie :).
fakt nr 3. wcześniej ludzie byli przychylni, można się było dogadać co do ceny przedmiotu. Teraz użytkownicy są bardzo buńczuczni.
fakt nr 4. na szafie jest ogromna ilość aukcji, które są już dawno nieaktywne.
na koniec pardoks - wycofali prowizję od sprzedaży i takowa spadła.

Pozdrawiam
Adrian :)

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

A teraz tak szczerze dziewczyny

04 lip 2016 - 21:46:00

Faktycznie:)

Ceny porównywalne do sklepowych a jeszcze za przesyłkę trzeba zapłacić.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Czy wypada założyć taka sukienkę na wesele?