Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

www.dybcia.pl.

14 cze 2016 - 10:38:02

Ankieta
czy ten sklep to nie ściema www.dybcia.pl ?
Głosowanie jest tymczasowo zablokowane.
oddanych głosów: 1
ściema 0
 
0%
nie ściema 0
 
0%
nie wiem 1
 
100%



widziała archiwalną dyskusję o sklepie, niestety nie mogłam odpowiedzieć i musiałam założyć nowy wątek....co myślicie o tym sklepie jak dla mnie jesyt ppodejrzany....owszem rzeczy fajne ceny przyzwoite..ale....zarejestrować sie cięzko...potem po otrzymaniu linku aktywacyjnego nie można wejśc do sklepu gdyż ..nie znaleziono strony...w koncu udaje się...i...można się zalogować...zamówić....do rejestracji wymagane są pełne dane imię, nazwisko, adres, telefon.....nadrugi dzien wchodze znów stony nie ma.... w sklepie nie ma regulaminu...zawsze przy rejestracji wymagane jest zatwierdzenie regulaminu którego tam nie ma...nie ma również tak jak w kazdym sklepiekontaktu do sprzedawcy...żadnego...ani telefonu...ani emaila......ani....żadnych danych firmy.....jest strona na fejsie i dużo polubień..... co myślicie o sklepie? czy ktoś tam coś kupował i dostał? czy może po prostu sklep krzak....zbieranie danych osobowych i wyłudzanie pieniędzy? wrzucam link ciekawe czy pokaże Wam się sklep?

http://www.sklep-szybko.pl/dybka/Akcesoria-bizuteria-c14_0_1.htm

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Sukienka