Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka na poprawiny

03 cze 2016 - 15:55:25

Hej :) Mam pytanie.

Niedługo wybieram się na wesele z poprawinami i zastanawiam się w czym pójść, czy wieczorowa sukienka rozkloszowana będzie pasować? Czy na poprawiny trzeba się mniej oficjalnie ubrać?

Nie byłam jeszcze na poprawinach i stąd ten problem :)

Dziękuję z góry za wszystkie rady!

Sukienka na poprawiny

03 cze 2016 - 16:11:11

wesele to wesele bardziej szałowe ale bez przesady , co do poprawin raczej juz bardziej na luzie . czyli tak normalnie

Sukienka na poprawiny

03 cze 2016 - 16:14:16

elegancko jak na wesele

Sukienka na poprawiny

03 cze 2016 - 20:05:42

Ja osobiście uważam że na poprawiny to można ubrać się bardziej na luzie ale z poczuciem stylu. Jakaś sukienka nie koniecznie tak elegancka jak na wesele

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Sukienka na poprawiny

18 sie 2017 - 12:49:04

Czasami warto zapytać młodych i dopasować ubiór do nich. Ja bym nie ubierała się jak na wesele, tylko bardziej na luzie. Na przykład stawiając na lejącą sukienkę asymetryczną. Tutaj piszą: <moderacja> że też się sprawdza podczas takich uroczystości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-19 08:19 przez moderator.

Sukienka na poprawiny

25 sie 2017 - 12:26:27

Ja zauważyłam ze coraz lepiej sie ludzie ubierają na poprawiny. Tzn jeszcze kilka lat temu jak byłam to tak cąłkiem na luzie, nawet kobiety w spodniach,a teraz to jak sie idzie na wesele to 2 sukienki sie kupuje, druga na poprawiny.

Sukienka na poprawiny

28 sie 2017 - 11:48:18

Miałam podobny problem w tym roku, bo trzeba kupić dwie sukienki. Dla mnie to jednak nie stanowiło problemu, gorzej z resztą, ale się udało :P Dobrałam do tego takie dodatki, które pasowały do obu - ciemna kopertówka i czarne szpilki z Wojasa. Sprawdziło się to idealnie. Zakup sukienki to dla nas zawsze frajda, nie ma co :) Ale dobór butów i torebki często jest problematyczny.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Sukienka na poprawiny

06 wrz 2017 - 14:57:30

Poprawiny to raczej taka mniej ważna uroczystość. Oczywiście, pasuje ładnie wyglądać ale nie trzeba przesadzać. Ja proponuję zerknąć na stronę www.cosmosmoda.pl jest tam wiele ciekawych propozycji i na pewno któraś przypadnie Pani do gustu. Mam od nich kilka sukienek i jestem zadowolona. Polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Sukienka na poprawiny

06 paź 2017 - 16:46:15

cupidoneshop.pl polecam! super - piękne, nie drogie sukienki!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wysokie Koturny Stradivarius Rozmiarówka