Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Www.vubu.pl zna ktoś?

06 lip 2017 - 11:17:51

Hej. Jakiś czas temu zamawiałam u nich sukienkę. Przyszła identyczna jak na stronie, rozmiar też trafiony, nie mam żadnych zastrzeżeń. Na przesyłkę czekałam ok. 2 tygodni, ale z tego co wiem to dziewczyny na ich fb strasznie narzekają na czas dostawy, bo nieraz czekają ponad miesiąc a i ze zwrotami podobno też są problemy. Osobiście nie miałam takich nieprzyjemności.

Www.vubu.pl zna ktoś?

06 lip 2017 - 11:54:25

Jakieś pół roku temu zakupy tam były szybkie i bezproblemowe, sukienki były dobrej jakości i w fajnych cenach. Teraz zamówiłam sukienkę i termin realizacji wynosi 30dni, dopiero się spodziewają dostawy, ciekawi mnie czy nadejście przesyłki mnie nie rozczaruje.. Wiele się zmieniło, bo wcześniej w przeciągu 2 dni przesyłka była u mnie. Ktoś zamawiał coś z tak długim terminem realizacji, jak wrażenia? :)

Www.vubu.pl zna ktoś?

06 lip 2017 - 12:37:26

Przy każdym produkcie jest niby termin dostawy, ale często się podobno ostatnio spóźniają. Ciuchy niezłe - ja się nie zawiodłam. Kontakt z Vubu to za to masakra. I o zwroty trzeba się dobijać. Najlepiej korzystać z opcji za pobraniem.

Albo skorzystać z zakupu u szafowiczek. Mnóstwo ma ciuchy z Vubu w atrakcyjnych cenach.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Www.vubu.pl zna ktoś?

06 lip 2017 - 14:02:23

ja też zamawiałam sukienkę, taką na lato, materiał ok, nie mam zastrzeżeń, ale na wysyłkę długo czekałam

Www.vubu.pl zna ktoś?

06 lip 2017 - 18:47:56

wiesz nie ma to jak dobre buty do chodzenia i szukanie samemu po sklepach i lumpeksach sama satysfakcja .
a tu na zdjęciach co innego albo oszust albo długo czekasz na wysyłkę.
Przynajmniej sklepie dotkniesz i przymierzysz i to jest na plus.
Bo na jednej lezy jak ulał a na drugiej juz nie

Www.vubu.pl zna ktoś?

19 sie 2017 - 14:05:56

Zamówiłam u nich 4 sukienki. Wszystkie bardzo ładne, równo uszyte i dobrej jakości. Rozmiarówka też jest w porządku. Bardzo fajna opcja, że jest osobno dla niskich i wysokich :)
Co do terminów i długich oczekiwań to prawda. Dlatego radziła bym wybrać sukienkę z dostępnością 24h i nie wybierać z tych najtańszych bo ich jakość faktycznie pozostawia wiele do życzenia. Koleżanka z pracy zamawiała kilka sukienek mniej więcej w tym samym czasie co ja. Dwie są bardzo ładne, ładnie uszyte, a jedną (z tych najtańszych) odsyłała i tak jak piszą dziewczyny wyżej, był problem ze zwrotem.
Nie wiem czy mają jakieś sukienki z czystej bawełny, zarówno moje jak i koleżanki są sztuczne, wiem, że nie każdemu to może odpowiadać. Jako zaletę tych materiałów wskazała bym to, że się nie mną. Można trzymać nawet poskładane w kostkę i nie ma zagnieceń.
Gdyby któraś z was była zainteresowana mogę zrobić zdjęcia jak te moje sukienki wyglądają w rzeczywistości. Moim zdaniem niczym się nie różnią od tych na stronie.
W jednej mam:



Www.vubu.pl zna ktoś?

19 sie 2017 - 19:35:53

Cytat
banach
wiesz nie ma to jak dobre buty do chodzenia i szukanie samemu po sklepach i lumpeksach sama satysfakcja .
a tu na zdjęciach co innego albo oszust albo długo czekasz na wysyłkę.
Przynajmniej sklepie dotkniesz i przymierzysz i to jest na plus.
Bo na jednej lezy jak ulał a na drugiej juz nie

Też jestem tego zdania,aczkolwiek czasem tak mam,że jak mi się coś spodoba na szafie,to mus i tyle.:D:D:D
Ale mam zasadę,że nigdy nie kupuję butów i bielizny przez net.tak

Na Vubu byłam,ale nie zakupiłam,a więc zdania nie zabieram.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-19 19:36 przez czarownicaao.

Www.vubu.pl zna ktoś?

10 gru 2018 - 20:12:26

Czesto robicie sobie tutaj zakupy? W internecie jest wygodnie kupowac, jak mamy sprawdzone sklepy. Tutaj http://czops.pl/forum/vubu poczytamy o tym sklepie. Wlasnie ubrania mozna kupowac w takich sklepach. Szybo wam przychodza takie produkty?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Www.vubu.pl zna ktoś?

19 gru 2018 - 10:31:32

Ja tam kiedyś zamawiałam sukienkę. Pamiętam, że była ładna, ale na mnie kompletnie nie pasowała.

Www.vubu.pl zna ktoś?

12 maj 2019 - 14:08:56

sukienieczki super

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

miedziane spadryle co pasuje?