Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fajne stronki

04 kwi 2016 - 20:47:52

Czy jest tu ktoś, kto może mi polecić jakieś fajne stronki z ciuchami/butami firmowymi typu adidas,nike,ck itd ? Często kupuję na allegro, ale chciałabym poszukać coś na stronach godnych polecenia ;)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Fajne stronki

18 kwi 2016 - 15:00:56

Ja mogę Ci polecić fajny sklep z oryginalnymi zegarkami :) Jakiś czas temu kupowałam sobie nowy zegarek marki Tissot w sklepie <moderacja, spam>. Zegarki jakie tam sprzedają są tylko oryginalne.Wszystko dobrych marek takich jak wspomniany Tissot czy Certina i jednocześnie niżej ceny rynkowej. Mój narzeczony dodatkowo wynegocjował mi wiekszą zniżkę. Sama nie umiem negocjować, on już tak. Jeśli zależy CI na czymś tanim to sobie zerknij.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-20 19:44 przez moderator.

Fajne stronki

21 kwi 2016 - 00:24:27

Ja chciałąbym zapytać, czy jak wyłapujecie okazje na allegro (aukcje), to korzystacie z wspomagaczy jak snajper (np. ten z aukcjoner.pl)? Działa to? Da się oszczędzić?

Fajne stronki

06 maj 2016 - 15:58:55

Tutaj jest całkiem fajna nowa fajna kolekcja VIDE... Co o niej sądzicie? Wydaje się ona interesująca? Mają tam tez całkiem interesujące rzeczy second hand.

A znacie może jeszcze jakieś lumpeksy internetowe? Co w ogóle sądzicie o obecnych lumpeksach? Poprawiła się ich jakość przez ostatnie 20 lat?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-09 00:28 przez froma.

Fajne stronki

06 maj 2016 - 16:44:57

citysport np.

Fajne stronki

14 maj 2016 - 11:26:01

Moze tutaj http://zebrasbox.pl/kobieta-obuwie.html znajdziesz takie obuwie,a le ogólnie ja mam adidasy zwykłe jasne całe, bardzo wygodne, kupiłam je w tamte wakacje w góry i super mi sie w nich chodziło, bardzo lekkie.

Fajne stronki

19 maj 2016 - 15:31:43

Ja ostatnio odkryłam fajny sklep: ataf.pl buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Są to orginalne adidasy ale chyba jakies końcówki bo w naprawdę przyjemnych cenach. Teraz buty sportowe są bardzo modne i maja też spora cenę a w tym sklepie są naprawdę do przyjęcia!

Fajne stronki

19 maj 2016 - 16:12:38

dla mnie tam wszystko wyglada jak SH

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Fajne stronki

23 maj 2016 - 12:36:31

ja moge polecić od siebie sklep opticachristex , jest to sklep optyczny gdzie mozna kupić i okulary przeciwsłoneczne bardzo dobrej jakości jak i równiez znanych marek takich jak bvlgari ,prada czy chanel.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

Fajne stronki

23 maj 2016 - 16:10:10

Ja natomiast mogę polecić sklep eokulary.com.pl. Można kupić okulary z Filtrem UV albo z polaryzacją jak ktoś chce lepsze.

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Fajne stronki

30 maj 2016 - 12:40:36

Cytat
froma
Tutaj jest całkiem fajna nowa fajna kolekcja VIDE... Co o niej sądzicie? Wydaje się ona interesująca? Mają tam tez całkiem interesujące rzeczy second hand.

A znacie może jeszcze jakieś lumpeksy internetowe? Co w ogóle sądzicie o obecnych lumpeksach? Poprawiła się ich jakość przez ostatnie 20 lat?

Ja prowadzę internetowy secondhand :) www.inspired.sklep.pl Możesz zajrzeć i sama zobaczyć jak wygląda odzież używana na ten czas. Ciuchy, które sprowadza się z hurtowni prawie w większości są ze znanych sieciówek i wcale nie z takich starych kolekcji :)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

warszawa bony pracownicze