Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Markowe torebki

18 sie 2017 - 13:18:03

Widzę, że opinie o oBagach są różne. Ja może nie z markowych, ale z bardzo dobrych jakościowo torebek mogę wymienić te od Zuzi Górskiej - mam dwie i są nie da zdarcia.

Markowe torebki

28 sie 2017 - 10:45:23

Ja jestem miłośniczką skórzanych rzeczy, tych najlepszej jakości. Jest coś takiego np. w skórzanych torebkach, że po prostu doskonale się z nimi czuję. Moje ostatnie odkrycie to polska marka Agnes Wess - rewelacyjna jakość i genialny patent. Uwaga - uzależnia :) To torby typu miejskiego, do których można dokupywać różne fronty (są wymienne) i tym sposobem jedna torebka może całkowicie inaczej wyglądać w jednej chwili. Nie wiem, czy można je stacjonarnie gdzieś dostać (tak, ja też lubię wcześniej "pomacać ;) ), ale od siebie mogę zapewnić, że to taki typ torebki do pokochania od pierwszego wejrzenia :)

Markowe torebki

28 sie 2017 - 11:44:26

Moim zdaniem markowa torebka będzie dużo wytrzymalsza, bo jest zrobiona z prawdziwej skóry. Nie chodzi mi tu o torebki za kilka tysięcy złotych, ale np. w Wojasie można znaleźć naprawdę fajne okazje w dobrej cenie. Zarówno większe - takie nadające się do pracy czy też kopertówki na jakieś wyjście. Torebki w Wojasie kupuję już dłuższy czas i jestem z nich bardzo zadowolona.

Markowe torebki

05 wrz 2017 - 13:46:53

Jakoś nie zawsze jestem przekonana do tych markowych. Czasem to dla mnie przerost formy nad treścią i ceną. Taką samą można czasem spotkać w typowej sieciówce.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Markowe torebki

25 wrz 2017 - 07:28:03

Niekoniecznie. Nie widziałam jeszcze w sieciowych sklepach torebek jakosci oryginalnych torebek Michaela Korsa. Nie są tanie, ale akurat jesli chodzi o tę firmę to warto jest zainwestować ponieważ jakość wykonania jest naprawdę świetna.
Standardowe ceny są faktycznie dość wysokie, ale są sklepy, w których czasami można sobie kupić taką torebkę przecenioiną o 50-70%. Na przykład Gomez.
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 12:30 przez moderator.

Markowe torebki

25 wrz 2017 - 08:47:35

Cytat
nataliii23
Niekoniecznie. Nie widziałam jeszcze w sieciowych sklepach torebek jakosci oryginalnych torebek Michaela Korsa. Nie są tanie, ale akurat jesli chodzi o tę firmę to warto jest zainwestować ponieważ jakość wykonania jest naprawdę świetna.
Standardowe ceny są faktycznie dość wysokie, ale są sklepy, w których czasami można sobie kupić taką torebkę przecenioiną o 50-70%. Na przykład Gomez.
a wiesz mnie nudzą już te torebki , tego jest juz za duzo .
Prawie wszystkie babki z nimi chodzą. Jeżeli chodzi o wykonanie to jest takie samo jak i wszędzie ja nie widzę różnicy naprawdę.

Markowe torebki

25 wrz 2017 - 10:00:18

Cytat
modzirama
Widzę, że opinie o oBagach są różne. Ja może nie z markowych, ale z bardzo dobrych jakościowo torebek mogę wymienić te od Zuzi Górskiej - mam dwie i są nie da zdarcia.

ja wiem czy nie markowe.. cena jak markowa u Zuzi :) acczkolwiek też je uwielbiam, zakochuję się średnio kilka razy w roku w którejś. Wczoraj anwet widziałam piękną ale cena około 750 zł więc nie na moją kieszeń zwłaszcza, że lubię często zmieniać torebki.

Markowe torebki

04 paź 2017 - 12:15:19

Zdecydowanie wolę kupić coś z sieciówki. Dużo taniej a jakość bardzo podobna.

Markowe torebki

17 paź 2017 - 09:10:09

zależy kto, co rozumie przez ,,markowe'' torebki. Dla jednych markowa będzie torebka z H&M, innych z Zary a jeszcze innych Prady;) ja kocham torebkiw szelakie ale ze względów finansowych i zdroworozsądkowych nie mam droższyj torebki niż 500 zł.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Markowe torebki

21 gru 2017 - 14:28:57

Moim zdaniem, jeżeli kupujemy klasyczną torebkę, to warto w nią zainwestować i mieć coś z wyższej półki. Takie markowe torebki posłużą nam na lata, nie niszczą się tak szybko i właśnie jeżeli są w uniwersalnym kolorze/wzorze to na pewno nam się nie znudzą. Natomiast na pewno nie szalałabym z zakupem np. różowej kopertówki od Chanel, bo użyłabym jej może z kilka razy i zdecydowanie szybko przestałaby mi się podobać.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Markowe torebki

26 mar 2018 - 10:38:31

Torebki o Bag zwróciły moją uwagę. Jednak w tej cenie na pewno bym sobie takiej torebki nie kupiła.Wydaje mi się,że większość kobiet, które kupują te torebki zwraca uwagę jedynie na znaczek, a nie na jakość wykonania. Torebki są drogie i jest to jedynie guma plus kawałek sznurka. W tej samej cenie, a moze nawet i taniej można sobie kupić torebkę z prawdziwej skóry. Spodobała mi się ostatnio ta:


niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 9/5

Markowe torebki

03 kwi 2018 - 11:51:18

Tez szukam czegoś modnego na ten sezon, jakieś nowe sklepy możecie polecić?

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

Markowe torebki

03 kwi 2018 - 15:29:39

CCC może nie są zbyt markowe, ale sporo fajnych jest w tym sezonie :) <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-03 21:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

Markowe torebki

04 kwi 2018 - 14:14:18

Ja tam wolę stawiać na małe marki. Rodzinne sklepy, szwalnie potrafią zaskoczyć dobrą jakością i designem. Czego nie można powiedzieć o sieciówkach, które schodzą na psy. konflikt

Markowe torebki

04 kwi 2018 - 15:18:47

każda z nas ma zdanie podzielone.
Ja jestem za dobrym wykonaniem czyli skóra .
Ceny są różne najdroższą torebkę jaka mi się trafiła to 250 zł skóra.
więcej nie dam bo nie mam takiej potrzeby .
Na allegro można kupić nówkę od polskich tez producentów lub włoskich .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stylizacje