Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moda męska

14 lut 2016 - 23:11:05

Cześć,

Jestem wysoką, szczupłą osobą (190cm, 88kg). Mam bardzo długie ręce i w związku z tym problem z odzieżą. Z reguły swetry/bluzy w rozmiarze XL leżą na mnie idealnie ale mają za krótkie rękawy. XXL mają dobre rękawy ale wyglądam jakbym założył na siebie worek. Czy znacie jakieś fajne (tanie) sklepy, gdzie mogę kupić swetry/bluzy XL z długimi rękawami? Większość sieciówek niestety odpada ale może jest jakiś sklep internetowy albo coś o czym jeszcze nie słyszałem.

Pozdrawiam,
Modny Roman

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

Moda męska

11 kwi 2017 - 15:58:53

Witaj Modny Romanie, postaramy Ci się pomóc :) Jesteśmy internetowym sklepem OMBRE i o ubraniach męskich wiemy wszystko !:) Sprawdź nas, a może znajdziesz coś dla siebie. Przy każdym produkcie znajduje się tabela rozmiarów podana w centymetrach, która pozwoli Ci na idealny dobór produktu.
P.S. Wymiary podane w tabeli mierzone był na ubraniach leżących płasko,. Dlatego też najlepiej połóż swoje ubrania na ziemi zmierz ich długość i następnie porównaj z naszymi wymiarami.
Znajdziesz nas tutaj -> OMBRE.PL :D
W razie pytań pisz śmiało, służymy pomocą :) !

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Moda męska

23 kwi 2017 - 15:51:34

Świetne ubrania moj men zamawia sobie on line w sklepie w ktorej jest moda damska i męska, czesto przed snem sobie lezymy i składamy zamówienie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

primark wiedeń