Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień dobry. Dla każdego sklepu internetowego trzeba reklama, super zdjęcia, i sam sklep muszę fajnie wyglądać. Musze być jeszcze jakaś oferta na nim. Mój znajomy też chce mieć swoją stronę www dla biznesu, on powiedział że ona muszę być nie gorzej innych. Dla tego on chcę kupić fajny szablon, tutaj jest niedrogo <moderacja> link



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

To prawda reklama jest ważna ale jak się za nią zabrać?Ja prowadze biznes, który dość ciężko jest reklamować (podobna firma do tej: http://sieci-siatki.pl/siatki/siatki-sportowe/) Więc jak zareklamować produkcję siatek sportowych?Od czego zacząć?Na jakich portalach umieszczać taką reklamę?Wydaje mi się, że łatwiej reklamować sklep z odzieżą nić produkcję siatek. Czy jest możliwość robić to samemu?Czy trzeba zlecać firmie?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 6/5

Pamiętaj że tylko dobrze zrobiony sklep/strona internetowa przyciągnie klientów. Strona na której mieści się sklep musi być ciekawa i wizualnie zachęcająca. Myślę że powinnaś zmienić interfejs strony<moderacja>reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-21 11:23 przez moderator.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Rozmiarówka H&M