Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Konkursyyy!!!

23 sty 2016 - 15:47:10

Hej !
Wzięłybyście udział w konkursie, w którym do wylosowania była taka biżuteria? :D
Ew może większym zainteresowaniem cieszył by się konkurs w którym nagrodą będą np ubranka dziecięce?

Chodzi mi o zorganizowanie konkursu, w ramach funpag'u prowadzonego na fb,



Konkursyyy!!!

23 sty 2016 - 15:59:01

Biżuteria nie jest w moim stylu, więc ja bym udziału nie wzięła :) Ale z drugiej strony ludzie często "rzucają się" na wszystko, co darmowe, nawet jakby mieli później tego nie nosić. Pokaż zdjęcie ubranek :)

Konkursyyy!!!

23 sty 2016 - 16:02:31

a coś więcej odnośnie ubranek, jakie ew rzeczy Cie interesują ?? :)
jeżeli chodzi o niemowlaki ubranka mogą być uniwersalne, natomiast starsze tylko i wyłącznie chłopięce..

Może to być w zasadzie wszystko, kurtki, buciki, zabawki...
Chciałabym znać Waszą opnie, co by Was interesowało.
Jeżeli chodzi o ubranka, są wszystkie praktycznie nowe, ubrane po pare razy, głównie z zary, h&m'u... buciki bartek, nike, adidas.
niemowlęce są z coccodrillo, smyka..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-23 16:29 przez Kropcien1.

Konkursyyy!!!

23 sty 2016 - 16:32:26

Hehe, ubranka mnie osobiście też nie interesują (dzieci nie mam), po prostu próbuję pomóc Ci wybrać, co ładniejsze i będzie miało większe "wzięcie" w konkursie ;) A też dużo zależy od tego, jaki fanpage prowadzisz i dla jakiej grupy docelowej. Bo jak na przykład o muzyce, to będzie dziwnie, jak nagle wyskoczysz z dziecięcymi ubrankami. Dopasuj nagrody do tematyki strony- tak będzie najbezpieczniej :)

Konkursyyy!!!

23 sty 2016 - 16:38:29

szczerze mówiąc brak koncepcji , żaden konkurs by tu nie przeszedł.
jeśli chodzi o biżuterię żaden szał

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Konkursyyy!!!

24 sty 2016 - 08:43:01

biżuteria mi się nie podoba, więc nie brałabym udziału, żeby nie robić sztucznego tłumu, ubranka dla dzieci to też słaby pomysł, bo akurat nie każdy ma dzieci, może lepiej wystaw jakąś książkę? chętnie wzięłabym udział, bo uwielbiam czytać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukiwanie air-maxów