Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Ja z moim nie mam problemu. W H&M zawsze mu coś znajdziemy.

Z moim jest duży problem, sam nie chce chodizc po sklepach, praktycznie ja go ubieram, Niby to fajne, ale męczące.

Mój ubiera się sam. Kiedyś próbowałam robić z nim zakupy to było więcej nerwów niż to wszystko warte. Czasami coś zasugeruję, że mi się nie podoba albo podoba i on to bierze do siebie na przyszłość.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Większość panów nie lubi chodzić na zakupy zwłaszcza odzieżowe. Do tego grona należy również mój mąż.Chcąc ułatwić sobie i jemu życie znalazłam w internecie sklep https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska-250.html Można w nim ubrać męża od stóp do głów.Ciuchy całkiem fajne,ceny przystępne i zakupy zrobione bez nerw.Jaka to wygoda ,polecam.

U nas jest dokładnie to samo, chodzenie po sklepach to mordęga. Jeśli w dwóch pierwszych sklepach nie ma czegoś, co mu wpadnie w oko, to chce już iść do domu. Lepiej jest w przypadku zakupów przez internet, gdzie można sobie na kanapie usiąść. Ostatnio znalazłam mu koszulę w kratę, która mu się spodobała: https://falzar.pl/koszule-meskie/w-krate
Kto wie, może znalazłam wreszcie jakiś sposób na niego.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Dla mnie nie jest to jakieś trudne wyzwawnie. Mój facet daje mi wolną rękę i sama dla niego zamawiam ubrania z internetu. Jeset to dla mnie wygodne bo kupuję dla niego to co mi się podoba. Dla niego tym bardizej bo nie musi biegac po sklepach i marnować czasu na szukanie ciuchów ( leniuszek.....).
Firmy z męskimi ubraniami, które mogę polecić to na przykład: Trasher, Lakai, Vans.

I wy tak poważnie ubieracie mężów.
Mój 11 syn już nie chce żebym mu kupowała tylko chce ze mną iść na zakupy i wybiera sobie sam.
Mąż też sam kupuje sobie ciuchy i zawsze fajne rzeczy sobie kupi.

Uf ciężko macie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy można gdzieś przymierzać ciuchy online?