Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Dobry psycholog

22 minut temu

Druk ścienny

29 minut temu

Nowy samochód

49 minut temu

Montaż Klimatyzacji

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć Wam! :)
Chciała bym żeby mój mężczyzna przestał zakładać do garnituru sportową kurtkę, a zaczął elegancki męski płaszcz / krótką jesionkę. W weekend wybieramy się na zakupy ( TAK ! nareszcie dał się namówić :D ) i teraz pytanie do pań z LUBLINA : gdzie znajdę sklep, do którego warto zajrzeć gdzie znajdę takie rzeczy ? ;)

P.S A Wy ? jak Wam udaje się przekształcić styl "sportman'a" na coś bardziej eleganckiego ? Czy w ogóle próbowałyście? ;)
Pozdrawiam!

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

mnie się podobają faceci w chinosach http://meskie-spodnie.pl/category/chinosy-meskie-spodnie , szczególnie jeśli są kolorowe, brązowe albo granatowe. Uwielbiam po prostu, to niby nie sportowe niby nie eleganckie, coś pomiędzy, lubię taki styl. Dobrze się to komponuje na przykład z koszulami sportowymi, jak facet ma wyczucie stylu to może na prawdę świetnie w tym wyglądać, bardzo męsko.

To dopiero wyzwanie! Powodzenia w zakupach:*

ja lubię marynarki takie obcisłe teraz, świetne garnitury ma Bytom http://www.bytom.com.pl/100dniowka,garnitur-prank-1-268-k-4058-21376-p, w ogóle polskie firmy trzy razy lepsze od takiej Zary:) a jeszcze buciki ważne, oj ważne: np. McArthur ma fajne buty:http://mcarthur.com.pl/buty-meskie/polbuty/s16npl07nv-1730.html

facet to nie marionetka.
co być zrobiła jakby ciebie tak chciał ubrać?

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Dokładnie dajcie im troszkę luzu, a nie chcecie ich ubierać jak lalki. Jak Wam to odpowiada to ok, ale ostatecznie jeszcze mają zacząć z wami chodzić na zakupy? Może od razu mężowi sprawić kogoś takiego kto go ubierze? W zasadzie osobista stylistka to w ostatnim czasie dość mocno rozwijający się fach, osoba między innymi wybiera się z Wami na zakupy i pomaga tak odkupić żeby to miało ręce i nogi, sporo Pań z tego korzysta.

@kiotto chciałabym mieć takie problemy... Ja to się modlę, żeby mój przestał nosić dres... konflikt Dżinsy, żeby założył...

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Ja chciałam kupić mojemu facetowi ładne stylowe buty ale on się uparł i kupił sobie klasyczne buty trekkingowe męskie :/

witam,

jest mnóstwo fajnych aplikacji w których można wybrac ładny płaszcz. Jeśli chlopak sam nie będzie chciał nosić płaszcza, to lepiej nie kupować, ponieważ zapewne to odzienie wyląduje w szafie.

sam wybrał sobie jesionkę i bardzo lubi w niej chodzić ;)
po zakupach przyznał się, że najprościej było mu ubrać bluzę i jeansy bo przy tym "nie trzeba kombinować", teraz jego styl ubierania się zmienił bo nie wstydzi się zapytać mnie o zdanie-nikogo na siłę nie zmieniłam i wszyscy są zadowoleni :)
facet to nie marionetka..... proszę Was, z czego wywnioskowałyście że dla mnie jest?

pozdrowienia dla osób mających ból <moderacja> :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-13 12:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

Drogie Panie, jeżeli Wasi faceci nie maja cierpliwości do wielogodzinnego chodzenia po sklepach w poszukiwaniu „tego czegoś” to mamy coś dla Was! :) Zaproście swoich mężczyzn na naszą stronę po inspiracje i zakupy online. Możemy pochwalić się szerokim wyborem produktów, najnowszymi trendami, a wszystko to w naprawdę niskiej cenie!
A znajdziecie nas tutaj OMBRE
Odwiedzajcie nas i wybierajcie coś dla siebie. W razie pytań – piszcie śmiało :)

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

u nas nie ma z tym problemu! My zamawiamy sobie on line ubrania bo nie mamy nawet czasu na spacery po centrach handlowych. Mam sklep w ktorym zwracać można bez problemu.

Mężczyźni to bardzo ciężkie stworzenia :p Albo stroi się dłużej niż ja(mój brat) albo w ogóle jakoś nie zwraca uwagi, czy to co ma na sobie pasuje, czy też nie(mój narzeczony) :p Od kilku miesięcy mu mówię żeby buty sobie kupił wyjściowe to słyszę "przecież mam". Nie ważne, że wyglądają jakby przeżyły 2 wojny. Są? Są. Po co drążyć :p

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

my zamawiamy sobie on line ubrania. Uwielbiam ten moment, jak przychodzi paczka a ja mam swietne ubrania, które wygladają lepiej niz te z sieciówek.

My też zamawiamy w sieci ubrania, on wybiera rzeczy a później razem weryfikujemy czy warto ;) najgorzej jak model na zdjęciu jest innej postury niż mój facet i wtedy nie do końca wiadomo jak ubranie będzie na nim leżało...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na Sylwestra