Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupowałam ostatnio w https://wayaza.pl, mimo, że ogólnie ceny są odrobinę wyższe, to nadal mają taniej niż na przykład w ptaku, a asortyment bardzo podobny. Jakościowo też całkiem dobrze się ciuszki prezentują

mam kilka sukienek z vubu, bezproblemowo mogłam też zwrócić to co mi nie pasowało :)

Ja zazwyczaj poluje na przeceny cenowe stacjonarnie ;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

Możecie zobaczyć sobie ofertę w sklepie https://www.lejdi.pl/. Wydaje mi się, że całkiem fajnie się prezentuje, tych różnych produktów w sprzedaży jest sporo więc pewnie każdy coś dla siebie będzie w stanie wybrać. Z mojej strony mogę powiedzieć, że odzież jest na dobrym poziomie.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Sama ostatnio szukałam dla siebie jakichs konkretnych butów na zimę, ogólnie to nie wyobrażam sobie mieć tylko 1 pary na zimę ( pogoda i ubranie bywa przecież różne) więc koniecznie:
1. kozaki
2-3. wyższe buty, z solidną, płaską podeszwą bądź na niewielkim obcasie
4. ocieplane botki na obcasie na specjalne wyjścia
No i jesli zima jest lekka, a ostatnio takie zimy czesto mamy w mieście, nakładam nawet sportowe buty.
Jeśli szukacie jakiegoś konkretnego sklepu z obuwiem na zimę, polecam zerknąć sobie do sklepu Pantofelek, w sklepie mają sporo fajnych butów zimowych.
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-26 20:07 przez moderator.

a z jakiego miasta jesteś?

dla jak potrzebuje sukienki, to mim pierwszym sklepem jak sprawdzam jest sibysi.pl

Ja z czystym sercem mogę polecić sklep internetowy ubierzsie.com ,oferuje wyprzedaż markowej odzieży i obuwia takich firm jak Dsquared2, Emporio Armani, Just Cavalli, Patrizia Pepe, Diesel, Liu-Jo, Guess, Tommy Hilfiger,znajdziesz szeroki wybór marek, przez cały rok z rabatami do -70%

Jeśli chodzi o markową odzież to mój ulubiony sklep to ubierzsie.com mają wiele marek premium w mega cenach, a dodatkowo często robią dodatkowe promocje . Zawsze coś znajde dla siebie. Akutalnie mają mega ofertę na Pinko . Poniżej podsyłam link :)

https://ubierzsie.com/pinko.html

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

W internecie jest tego sporo. Jeśli nie chcesz kupować w sieciówce polecam outlet odzieżowy online Ubierzsie.com. Markowe ubrania- 70%, taniej niż na zalando!

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Zgadzam się w 100%. A Ty autorko bierz po prostu to co Ci się podoba.
Swoją drogą ta torba na zajęcia jest naprawdę fajna. Sama mam obecnie torebkę marki Roxy i bardzo sobie chwalę.Nosze już od prawie 3 lat i to intensywnie bo rónwież na zajęcia i nie narzekam. Bardzo dobrze się trzyma, wcale się nie przeciera.
Do plecaczków nie jestem trochę przekonana, nie wiem czy bym chodziła. NIemniej sama również widzę, że coraz więcej osób je nosi.

Sama ostatnio szukałam natomiast dla siebie nowych butów na wiosnę oraz brałam pod uwage zakup lordsów w Deichmannie.Jak Wam sie podoba ten model obuwia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-04-01 09:07 przez mmass.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Ubieram się raczej w sieciówkach, bo wtedy mam możliwość znalezienia dla siebie ciucha w odpowiednim dla mnie rozmiarze. W sklepach internetowych nigdy nie wiem jaki mam rozmiar.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Obecnie nie potrafię zrozumieć dziewczyn kupujących na ilość nie jakość... Wprawdzie kiedyś też nie przywiązyłam aż takiej wagi do marki jak teraz - miałam trzy szafy ubrań a w nich nic konkretnego. Teraz jak bym miała do wyboru 50 torebek z galerii a jedną oryginalną np.Chanel 2.55 to wybrałabym tą jedną. Która zawsze będzie "fashion" i do praktycznie wszytskiego świetnie pasuje... Gdy kupiłam sobie pierwszą rzecz od znanego projektanta to moje rzeczy które kupowałam dotychczas zaczęły mi się wydawa tak starsznie tandetne ,że zaczęłam się ich pozbywać. Obecnie nie mam dużo ubrań z trzech szaf zrobiła się jedna ,ale są tam rzeczy które noszę już długo mają świetną jakość i wykonanie.. I np jedne kozaki wiem ,że jak włożę do pudełka i zaimpregnuje po zimie to za rok dalej będą wyglądać świetnie i będę mogła je nosić... Owszem nie twierdzę ,że z marek ogólnodostepnych nic nie da się wybrać - czasami też kupuję ubrania np.mohito czy morgana ,ale zwracam uwagę na jakość materiału i wykonania to dla mnie priorytetowa sprawa. Natomiast już nigdy nie kupiłabym torebki czy butów bądż dżinsów albo płaszczy i kurtek nie od projektanta bo to są rzeczy które się diametralnie różnią...Jedynie jakieś sukienki czy bluzeczki i sweterki można znależć w miarę dobrej jakości w galeriach. Nie znoszę również replik - jestem zdania ,że jak kogoś nie stać na oryginał niech sobie kupi coś z marki ogólnodostępnej tylko lepszej jakości jak pisałam wyżej ,albo niech nie kupuje 10par spodni tylko jedną...
Jesli chodzi o sklepy to fajne promocje mają w tym sklepie https://adventurefashion.pl/ . W sklepie mają dobre jakościowo ubrania tak wieć warto zajrzeć.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-15 15:14 przez jalenka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

What is Waist Training Corset ?