Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja polecam www.kessi.pl dobra jakosc za rozsadne pieniadze

Ja ostatnio kupiłam sweter bomber w e-margeritka.pl świetnie leży i jest z dobrego materiału. Już prałam go kilka razy a nadal wygląda jak nowy :D Miałam sweter z H&M ale po dwóch praniach do niczego się nie nadawała ;/ od tamtej pory nie kupuje w sieciówkach...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-06 11:37 przez ewelina5088.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawiałam ostatnio ciuchy na schaffashoes i nie było żadnych problemów, przesyłka szybko przyszła a ubrania wyglądały jak na zdjęciach :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

No to ja Ci polecam na pewno sklep <moderacja-spam> bo mają duży wybór i znajdziesz rozmiar zarówno s jak i l bez problemu, a dwa to jakość. Jednak jest to polski producent, który dba o to, żeby materiał nie był byle jaki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-20 14:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

mały ale fajny <moderacja-spam>, znalazłam już parę fajnych rzeczy, dobrej jakości, wiele produktów to rzeczy markowe. No i przemiła obsługa, przez pomyłkę kupiłam 2 te same rzeczy i właścicielka sama zwróciła uwagę i zapytała czy tak ma być czy pomyłka? że jeśli pomyłka to bez problemu możemy wycofać tą jedną sztuke Naprawdę polecam!





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-20 14:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jeśli chciałybyście sobie kupić jakiś ciepły ciuszek teraz na zimę to polecam zajrzeć sobie do Denley. Aktualnie jest tam kilka promocji na bluzy dla dziewczyn ( dla chłopaków również). Jakość naprawdę fajna w stosunku do niskiej ceny. Zdecydowanie lepszej jakości niż w chińczykach :)
Ostatnio upolowałam sobie coś takiego za 7 dyszek:


niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

Ubrania najlepiej tylko od polskiego producenta, ja polecam sklep <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-20 14:26 przez moderator.

Szczerze powiedziawszy nigdy nie wiem na co się zdecydować. Już kilka razy miałam tak że znalazłam fajny ciuszek na internecie a okazał się klapą ponieważ w ogóle na mnie nie pasował. Najbezpieczniej jest się przejść do galerii, odszukać a co najważniejsze przymierzyć bo to jest według mnie najważniejsze przed zakupem :D

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Wólczanka
zalando
openwear
answear
big star
megakoszulki
Trochę się w tym roku zawiodłam na mohito bo jakieś bure i brzydkie te ubrania :(

Ostatnio odkryłam wyspakobiet.com.pl, chyba niedawno otwarty, bo jeszcze nie mają zbyt dużo asortymentu. Ale jestem pod wrażeniem obsługi klienta, jakości towaru no i ceny. Kupiłam (chyba w listopadzie 2017 r. ) sukienkę z kominem za 55 zł. Dobrze się nosi, piorę ją w pralce z innymi rzeczami i nic się nie dzieje. Kolor się nie odbarwił, nic się nie zmechaciło i to co najważniejsze z sukienki nie zrobił się "worek prochowy" - żadna chińska tandeta, która ładnie wygląda tylko na fotografii. Noszę ją bardzo często no bo jest i wygodna. Przed świętami Bożego Narodzenia kupiłam sobie jeszcze bluzę ocieplaną z kapturem - super (coś ok. 70 zł). Najbardziej ją lubię za to, że wewnątrz ma taki milutki mięciutki meszek. Ją też piorę w pralce i nic. Z czystym sumieniem polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-15 21:38 przez astart12.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

poszukuję sklepu stricte ze spodniami, dżins, może być na gumkach dżinsowego coś. zamawiałam do tej pory z allegro ale zniknął sklep a z dwóch innych rozmiar był totalnie z d... Dwa razy odsyłałam i dwie dyszki poszły. Wolałabym tego uniknąć już.

www.modnapolka24.pl

Ciuszki na topie, często nowe kolekcje. Przystępne ceny, ubrania młodzieżowe jak i dla kobiet. Sama zamawiam i jestem zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Ja bardzo lubię robić zakupy w internecie. Jest to bardzo wygodne i znacznie większy wybór. Ostatni kupiłam fajne jegginsy zZOiO i przeważnie tam kupuje większość swoich ubrań. Mają fajny duży wybór i ceny bardzo zachęcające. Według mnie ale polecam wam sprawdzić myślę, że coś dla siebie znajdziecie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-20 11:51 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Zazwyczaj kupuję na Zalando, Zara, HM. Czasami Allegro. Ze polskich sklepów też jestem zadowolona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-20 11:52 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Ja uwielbiam zakupy internetowe, bo nie trzeba biegać godzinami po sklepach:P Ostatnio odkryłam fajną perełkę a mianowicie born2be! Teraz czekam na moją kolejną paczkę!xd

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy można tak nosić sweter?