Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 10/5

Osobiście polecam sklep <moderacja-spam> Sklep według mojego uznaniu i po zrealizowaniu zamówień nie ma żadnych minusów, wręcz przeciwnie same plusy. Jeżeli potrzebuję coś wygodnego, eleganckiego czy po prostu coś dla siebie nawet na co dzień od razu kieruje się do tego sklepu online. Godny polecenia, zdecydowanie na pierwszym miejscu :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-04 15:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Renata134 ma rację! Ja też bardzo lubię sklep <moderacja-spam>
Można tam znaleźć ubrania na każdą okazję w świetnej jakości i przystępnej cenie. Zajrzyj na ich stronę a sama się przekonasz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-04 15:50 przez moderator.

Ja ostatnio natrafiłam na bardzo fajny sklep z odzieżą damską - www.la-mali.pl. Ubrania bardzo dobrej jakości, wysyłka szybka i miła obsługa.

HEj, sklepy z których ja zamawiam i są w 100% sprawdzone i godne polecenia
varlesca.pl chicaca.pl rosebutique.pl magic-woman.pl andzela.com

zweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Osobiście polecam ---> <moderacja-spam> nie drogie, świetna jakość i bardzo szybka wysyłka !!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-24 10:59 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Moje odkrycie tego lata to czarny letni kombinezon ze sklepu ZAPS. Taki miała kiedyś moja cioteczka w latach chyba 70-tych <moderacja-spam>]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-24 11:01 przez moderator.

Szukam jakiegoś sklepu internetowego , który sprzedaję nie tylko sukienki , ale także różne dodatki, typu torebki, jakieś bransoletki itp. Chodzi mi o to , żeby rzeczy były odpowiedniej jakości , ale z drugiej strony , żeby nie były bardzo drogie, co możecie zarekomendować ? proszę o poważne propozycje

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego :) https://ottanta.pl/

Cytat
ottanta
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego :) https://ottanta.pl/
Fajne tuniczki macie, te białe i czarne z frędzlami, bluzki też:)skopiowałam link bo znając życie zaraz zniknie:)

Weronika, poszukaj dobrze, a na pewno znajdziesz. Mnie ostatnie udało się kupić fajną kieckę i kilka dodatków, a końcowa cena zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, także da się :-P

To nie jest takie proste , teraz jest dużo tych sklepów i rozmaitych aukcji no i człowiek czasami ma bardzo duży mętlik w głowie... co wybrać a z jakością jest bardzoooo różnie

ee tam, narzekasz niepotrzebnie :D a słyszałaś o sklepie lejdi.pl? Znajdziesz tam i sukienki i kolczyki czy bransoletki. Ceny są moim zdaniem spoko, ale to już sama sobie musisz ocenić czy Ci pasują. Zawsze też możesz posprawdzać opinie o danych sklepach w necie i wtedy jest większa szansa, że wybierzesz jakiś dobry. Zgadzam się, że teraz dużo jest różnych sklepów działających w różnych branżach, ale to przecież chyba nie jest tak trudno oddzielić te dobre sklepy od tych średnich czy bardzo słabych

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

Polecam ten sklep : https://gimb.us/FoGo <-- tanio i dobre rzeczy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

miedziane spadryle co pasuje?