Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka na wesele

16 sie 2015 - 12:32:45

Strasznie spodobała mi się sukienka, która niby nie jest do końca biała, ale jej kolor jest określany jako śmietankowy, czyli podchodzi pod biel. Myślicie, że wypada ją założyć na wesele? Jest jeszcze w kolorze malinowym, ale bardziej podoba mi się śmietankowa. Kupić śmietankową czy malinową?



Sukienka na wesele

16 sie 2015 - 12:39:08

Osobiście uważam ,że w dzisiejszych czasach odchodzi się już od stereotypu biały zarezerwowany dla Panny młodej. Jeżeli dobrze ją znasz, to zwyczajnie po prostu zapytaj czy nie miałaby nic przeciwko? Wtedy będziesz mogła zrobić co chcesz i co uważasz za słuszne, mając lub nie mając aprobaty ze strony Panny Młodej.

Sukienka na wesele

16 sie 2015 - 22:00:49

A mnie się bardziej podoba drugi kolorserce

Sukienka na wesele

16 sie 2015 - 22:17:18

Wątków było milion na ten temat, opinie są podzielone. Moim zdaniem nie wypada nosić bieli (ani kolorów około bieli) na czyjeś wesele, i dla mnie jest to równie oczywiste jak to, że na pogrzeby nosi się czerń.

Sukienka na wesele

16 sie 2015 - 23:08:08

Cytat
justangel
Wątków było milion na ten temat, opinie są podzielone. Moim zdaniem nie wypada nosić bieli (ani kolorów około bieli) na czyjeś wesele, i dla mnie jest to równie oczywiste jak to, że na pogrzeby nosi się czerń.
Popieram

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Sukienka na wesele

02 wrz 2015 - 13:24:52

z tymi kreacjami na wesele to trzeba uważać bo można się zatracić w błyskotkach, dodatkach i wtedy zamiast fajnej stylizacji wychodzi kicz. Ja gdy idę na wesele to zawsze wybieram sukienkę o klasycznym kroju, w jednym stonowanym kolorze ale rozświetlam ją sobie jakimiś drobnymi dodatkami. O tym zresztą też mówią różnorodni styliści. Te z Was które mają z tym problem niech poczytają artykuł o sukienkach na wesele. Pamiętajcie, że to wesele a nie dyskoteka więc obowiązują pewne zasady.

Sukienka na wesele

18 maj 2018 - 17:44:38

Wydaje mi się, krój sukienki może być. Wiele oczywiście zależy też od dodatków. Tak jak koleżanka wyżej napisała, warto przemyśleć stylizację żeby nie wyszedł kicz. Osobiście brałabym kolor malinowy, pomimo szybko przemijającej mody i zmieniających się standardów, uważam, że biel zarezerwowana jest dla panny młodej. Ale ogólnie bierz taką żebyś się czuła komfortowo :)

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 3/5

Sukienka na wesele

31 lip 2018 - 09:45:12

Niekoniecznie podobają mi się te sukienki. Sa ok, przejdą aczkolwiek bardzo wiele dziewczyn nakłada na siebie coś w podobnym stylu. Czyli koronka u góry i dól rozszerzany.... Sama raczej bym takie na siebie nie nałozyła bo obawialabym sie,ze na weselu spotkam dziewcznę ubraną w podobny sposób ;)

Jesli chodzi o mnie to podobają mi się zwiewne delikatne modele jak ta:


Jest to pewna odmiana na tle tych wszystkich ozdobnych koronek.

Sukienka na wesele

01 sie 2018 - 11:29:53

Jest piękna, ale lepiej malinową, na wesele nie wypada ubierać białej bo to kolor zarezerwowoany dla panny młodej

Sukienka na wesele

01 sie 2018 - 11:47:43

Jeśli masz ciemne włosy to malinowa sukienka bardziej podkreśli Twoją urodę, moim zdaniem. A ta śmietankowa faktycznie śliczna, ale lepiej sobie odpuścić niż czuć się nie komfortowo bo raczej osoby starsze zwrócą uwagę na nieodpowiedni kolor. A fason i tak piękny więc mi się by podobała w każdym kolorze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DYBCIA.PL czy któraś kupowała coś z tej strony?