Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tandeta w Pull&Bear?

25 kwi 2015 - 11:31:29

Witajcie,

jakiś czas temu kupiłam online widoczną na zdjęciu bluzkę. Bardzo spodobał mi się krój i nadruk. JEDNAK... Za 45zł spodziewałam się nieco lepszej jakości. Jestem cholernie rozczarowana, bo po dwóch założeniach materiał jest cały zmechacony, w niektórych miejscach pojawiły się nawet zaciągnięcia, a nadruk po prostu się kruszy. Co więcej dodam, że nie prałam jej jeszcze i jestem świadoma, że gdy to zrobię koszulka będzie do wyrzucenia... Zresztą już i tak się nie nadaje do tego by ją założyć. Mega zawód!

To mój pierwszy zakup w Pull&Bear, razem z tą bluzką zamawiałam też dżinsy, ale z nich akurat jestem zadowolona. Może robicie zakupy tam częściej? Ciekawa jestem waszych opinii... Tandeta czy niefortunny przypadek?



niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Tandeta w Pull&Bear?

25 kwi 2015 - 11:36:09

A czego mozna oczekiwac od sieciowki? Dla polakow jest droga ale ogolnie to tanie ciuchy. Koszulki tam zazwyczaj sa dosc marnej jakosci. I tak przy okazji - zawsze oierz rzeczy przed zalozeniem. to ze sa nowe nie znaczy ze sa czyste. Przechodza przes setki rak i tony kurzu i syfu

Tandeta w Pull&Bear?

25 kwi 2015 - 12:09:11

Mi się wydaje, że trafiła Ci się wadliwa sztuka i na Twoim miejscu zrobiłabym zwrot. W PB zawsze zwroty przyjmują, nawet jak towar jest dobry, a po prostu nie trafi się z rozmiarem. Nie robią żadnych problemów w tej kwestii.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Tandeta w Pull&Bear?

25 kwi 2015 - 12:12:21

Cytat
ulalula
Mi się wydaje, że trafiła Ci się wadliwa sztuka i na Twoim miejscu zrobiłabym zwrot. W PB zawsze zwroty przyjmują, nawet jak towar jest dobry, a po prostu nie trafi się z rozmiarem. Nie robią żadnych problemów w tej kwestii.
jesli rzecz nie byla uzywana to owszem. A jesli byla to tylko jesli jest wada fabryczna. Watpie by marnej jakoosci material zostal uznany za wade fabryczna.

Tandeta w Pull&Bear?

25 kwi 2015 - 20:20:52

Cytat
ulalula
Mi się wydaje, że trafiła Ci się wadliwa sztuka i na Twoim miejscu zrobiłabym zwrot. W PB zawsze zwroty przyjmują, nawet jak towar jest dobry, a po prostu nie trafi się z rozmiarem. Nie robią żadnych problemów w tej kwestii.

Tandeta w Pull&Bear?

25 kwi 2015 - 20:46:57

Zawsze warto chociaż spróbować ją zareklamować. Jesli kupiłaś niedawno (jest data na paragonie) to niezależnie czy ją prałaś czy nie, powinna być nadal ładna i do użytku. Moim zdaniem powinni uznać reklamację.

Tandeta w Pull&Bear?

25 kwi 2015 - 20:59:59

można reklamować ubranie według polskiego prawa do 2 lat od daty zakupu

ja bym się nie zastanawiała na Twoim miejscu, 45 zł na ulicy nie leży :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomożesz