Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

45 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie buty ?

15 kwi 2015 - 13:19:54

Witam,zastanawiam sie jakie buty dobrac do limonkowej sukienki.Prosta przed kolano. Myslałam o cielistych ,ale może macie lepsze pomysły? Dodam ze to na komunię.;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jakie buty ?

15 kwi 2015 - 18:00:35

Cieliste albo niebieskie, ale jak te drugie to kolor taki jak sukienki czyli jak limonka rozmyta to i buty, a jak limonka soczysta to i buty soczyste.

Jakie buty ?

15 kwi 2015 - 21:46:34

Kolor sukienki raczej nasycony dosc soczysty.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jakie buty ?

15 kwi 2015 - 21:57:29

No to ja bym ubrała albo buty w kolorze mocnym, ale nie ma to być żarówka, albo właśnie cieliste. Jak dasz cieliste to spokojnie można dać zdecydowany kolor torebki :)

Patrzę też na Twój awatar, no jak to pięknie pasuje zieleń i taki brudny biały ;)

Jakie buty ?

16 kwi 2015 - 08:57:16

Dzieki bardzo za porady,chyba jednak buty cieliste ,a bardziej poszaleje z torebką.;)A co do kolorów a avku to uwielbiam takie kolorki.Pokoj jeden tak zmalowałam ,wyglada super.:D

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie buty ?

13 lip 2015 - 08:50:45

na ***jest ogromny wybór w super cenach, a wydaje mi sie, że cielisty kolor nadal modny pasuje do większości rzeczy, zwłaszcza jak ma się sukienkę w żywych kolorach

Jakie buty ?

14 lip 2015 - 09:17:59

Polecam - półbuty damskie ceny są teraz w tym okresie niezłe rabaty w markowych sklepach a ja w innych butkach nie chodzę jedynie półbuty naprawdę na lato są dobre

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie buty ?

14 lip 2015 - 21:07:09

Kupiłam przedwczoraj melliski by mel i uważam je za najwygodniejsze buty. Co prawda były dość drogie (160 zł za balerinki), ale moim zdaniem opłacało się.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

które??