Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hurtownia Awanti - photoshop

19 lut 2015 - 11:42:21

Zamawiacie rzeczy z tej hurtowni? To zerknijcie ;)
Ostatnio robiłam z koleżanką zamówienie i upatrzyłam sobie sukienkę z folkowymi wzorami, a że na allegro jeszcze nie była wystawiona to postanowiłam poszukać zdjęcie przedstawiające sukienkę w grafice google i jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że na zdjęciu w hurtowni króluje photoshop...

Sukienkę zamówiłam i dziś dostałam, ale kolory nie są tak intensywne jak na zdjęciu, a szkoda.

A tutaj efekt mich poszukiwań:
sukienka z hurtowi


znalezione w internecie:

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Hurtownia Awanti - photoshop

18 cze 2015 - 06:31:36

Właśnie, o co chodzi z tym sklepem? Widzę, że jedne dziewczyny, zadowolone inne narzekają... Czy to chodzi o ten sklep, co oni mają na Allegro? Co to są w ogóle za ciuchy? Jakieś sieciówki czy raczej tandetna chińszczyzna?
Zamówiłam tam 5 bluzek, no i czekam, sama jestem ciekawa. Jakie są Wasze opinie, ale tak szczerze? Nie chodzi mi o opinie dziewczyn, które zamawiają to i sprzedają dalej, bo wiadomo, jakie te opinie będą ;). Czego mam się spodziewać po tych ciuchach? Czy kupując hurtowo (w jakich ilościach) można liczyć tam na rabat?

Hurtownia Awanti - photoshop

18 cze 2015 - 07:09:19

Zamawiałam od nich kilka razy. Czasami trafiają się fajne rzeczy, wydaje mi się, że to jakieś końcówki kolekcji i chiny. Jedna bluzka i marynarka miała wycięte metki.

Poza tym różnie jest z rozmiarami, kupując S "na oko" może się okazać, że dostaniesz namiot na 6 osób. Najlepiej sprawdzać wymiary na allegro, bo tam też wystawiają te rzeczy i zwykle podają rozmiary. Ale nie kupuj na all, bo te rzeczy wystawiają tam 2x drożej niz u siebie na stronie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Błękitne szpilki